HOROSKOPAS liepos 5-ajai, antradieniui

Horoskopas

Kviečiame praskleisti paslapties šydą ir paskaityti, ką Jums pranašauja šiandienos horoskopas.

AVINAS

Diena sėkminga dalykinei veiklai. Atkreipkite dėmesį į siūlomas naujoves – galite rasti pozityvių dalykų. Pravartu labiau rūpintis sveikata ir grožiu. Įgyvendinkite tai, ką esate numatę.

JAUTIS

Būsite kūrybingi ir veiklūs, todėl galite daug nuveikti. Apsvarstykite naujas idėjas su patikimais žmonėmis. Galimas spontaniškas sumanymas leistis į kelionę, šou renginį ar pan.

DVYNIAI

Šiandien visa galva pasinersite į kasdienybės verpetą. Daug kas priklausys nuo jūsų apsukrumo, tvarkant finansų, turto arba šeimos reikalus. Saugokitės sukčių. Atsargiai vandenyje.

VĖŽYS

Jūsų šiandieninė veikla bus produktyvi, jeigu ji yra susijusi su transportu, komercija, reklama, komunikacijos priemonėmis, mokslu, sportu. Iš verslo partnerio arba giminaičio, draugo galite gauti svarbią žinią, įdomų pasiūlymą.

LIŪTAS

Galite būti raginami parduoti ar pirkti. Tai nebloga diena apgalvotiems komerciniams sandoriams. Kita vertus, aklas investavimas ar išlaidavimas nepasiteisins. Atsargiai vandenyje.

MERGELĖ

Šiandieniniai planai, norai turėtų būti perspektyvūs, jeigu tik sugebėsite juos įgyvendinti. Pokalbiai su įtakingais veikėjais nenueis perniek. Kita vertus, nesusipratimai tikėtini artimesniuose santykiuose.

SVARSTYKLĖS

Nerimą kels daugybė dalykų, bet pasistenkite atsipalaiduoti, rasti ramų užsiėmimą. Nepersidirbkite, kad nepakenktumėte sveikatai. Nevartokite svaigalų, saugokitės intrigų, apsinuodijimo.

SKORPIONAS

Būsite gana entuziastingai nusiteikę, iš kitų sieksite pritarimo jūsų poelgiams, sumanymams. Galite dalyvauti įdomiuose masiniuose renginiuose, kolektyviniuose susitikimuose. Užsimegs naujų pažinčių, gal net romantiškų.

ŠAULYS

Šiandien galite sulaukti rimto pasiūlymo iš darbdavio ar kolegos. Galbūt atsiras naujų įpareigojimų. Tiktų ieškotis darbo, jeigu jums tai aktualu. Venkite svaigalų, atsargiai vandenyje.

OŽIARAGIS

Stenkitės objektyviai įvertinti savo perspektyvas. Dėl keblių klausimų pravartu pasitarti su specialistais. Kai kurie šiandieniniai kontaktai turėtų suteikti gerų vilčių.

VANDENIS

Ši diena pareikalaus atsakomybės ir rimto požiūrio, antraip sunkiai susikalbėsite su pašnekovais. Galbūt kažkas siūlys investuoti, bendradarbiauti. Nepulkite į tai stačia galva – pasvarstykite.

ŽUVYS

Tikriausiai šiandien kažkam prireiks jūsų pagalbos, geranoriškų patarimų. Turėsite galimybių suintriguoti patinkantį asmenį. Venkite klastų, intrigų, saugokitės sukčių ir patys nesukčiaukite.

Susiję straipsniai


Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.