HOROSKOPAS liepos 4-ajai, pirmadieniui

Horoskopas

Kviečiame praskleisti paslapties šydą ir paskaityti, ką Jums pranašauja šiandienos horoskopas.

AVINAS

Dalykine prasme ši diena turėtų būti labai produktyvi. Palanku pradėti nauja, ypač jei jaučiatės nusivylę savo išvaizda, darbu ar gyvenimo būdu. Galbūt kils minčių, kaip tai keisti, tobulinti.

JAUTIS

Produktyvi diena, jeigu domitės ar užsiimate sportu, turizmu. Seksis scenoje, šou žaidimuose. Tikėtini geri rezultatai. Iš priešingos lyties galite gauti viliojamų pasiūlymų.

DVYNIAI

Jus valdys nuotaikos, emociniai impulsai. Gali spręstis svarbus šeimyninis arba nuosavybės klausimas. Atsiras daugiau noro darbuotis savo bei kitų labui.

VĖŽYS

Turėsite daug įvairių reikalų, pokalbių. Galite išsiaiškinti svarbius santykius, sudaryti naudingą sutartį. Sumanumą pademonstruosite sporto ir kūrybos srityse bei tvarkydami komercinius reikalus, siekdami išgauti ar apdoroti informaciją.

LIŪTAS

Tai turėtų būti produktyvi diena. Gali išsispręsti aktualus uždarbio, nuomos, tiekimo ar kitoks nuosavybės, verslo investicijų klausimas. Apskritai viskas klostysis gerai, jei tvarkingai atliksite būtinus darbus.

MERGELĖ

Šiandien labiau reikšis jūsų įžvalgumas, komunikabilumas. Galbūt susitarsite dėl naudingos sutarties, kelionės ar pirkinio. Visgi labai išrankiai vertinsite bet kokius pasiūlymus.

SVARSTYKLĖS

Šiandieną jums stigs valios, ryžto, tačiau pasireikš stipresnės nuojautos, meniniai gebėjimai. Seksis ieškoti atsakymų į svarbius jums klausimus, gvildenti paslaptis, spėti ateitį.

SKORPIONAS

Galite imtis nelengvo projekto, kuris pareikalaus ir jėgų, ir lėšų. Regis, pagalbos sulauksite iš pažįstamo žmogaus arba sąjungininkų, gerbėjų. Pastarųjų turėtų pagausėti.

ŠAULYS

Jums kils noras stiprinti savo autoritetą bei padėtį. Galite patirti sėkmę tose srityse, kuriose daug ką lemia įtakingi ryšiai. Stenkitės rasti būdų, kaip įkūnyti tai, kas svarbu ne vien jums.

OŽIARAGIS

Seksis megzti reikalingus ryšius, argumentuotai kalbėti. Užteks valios, atkaklumo ir energijos atlikti rimtus darbus. Įspūdžių, staigmenų netrūks, jei turite reikalų su užsieniečiais.

VANDENIS

Profesinės arba kitokios problemos neleis jums atsipalaiduoti nė minutei. Tvarkydami finansinius reikalus, dokumentus, remkitės sąžinės ir proto balsu.

ŽUVYS

Tikriausiai šiandien lengvai pavyks draugiškai susitarti dėl aktualių dalykų su partneriais, oponentais, antrąja puse. Vakaras gali padovanoti netikėtos romantikos.

Susiję straipsniai


Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.