HOROSKOPAS liepos 30-ajai, šeštadieniui

Horoskopas

Kviečiame praskleisti paslapties šydą ir paskaityti, ką Jums pranašauja šiandienos horoskopas.

AVINAS

Jums derėtų bent šiek tiek atskleisti savo romantiškus jausmus, būti žaismingesniems. Tačiau labiau prižiūrėkite savo vaikus ir jų nepelnytai nelepinkite. Jų teisės turi koreliuoti su pareigomis.

JAUTIS

Rutina, buitis šiek tiek slėgs. Kita vertus, negalėsite pakęsti netvarkos, todėl nesėdėsite rankų sudėję. Būkite atlaidesni ir švelnesni savo artimiesiems, ypač pagyvenusiems bambekliams.

DVYNIAI

Tikriausiai jums pavyks įvykdyti artimam žmogui duotą pažadą. Labiau rūpinkitės sveikata, mityba, dalį buitinių rūpesčių perduokite šeimos nariams.

VĖŽYS

Šiandien stropiai skaičiuokite pinigus ir būkite racionalūs, apdairūs, jei reikės tvarkyti turto, komercinius reikalus, apsipirkinėti. Dėl siūlomos brangios prekės labai pagalvokite.

LIŪTAS

Tikriausiai slėgs įvairūs rūpesčiai ir bus nelengva, ypač jei stinga palaikymo, o vietoj jo liejasi kritika ar priekaištai. Pasistenkite bendrauti nuoširdžiau, lanksčiau.

MERGELĖ

Jums gali kelti nerimą užkulisiniai reikalai, intrigos. Galbūt teks pasirūpinti ligoniu arba patys nesidžiaugsite savo sveikata. Energijos stygius neleis įgyvendinti visų numatytų planų. Nepersitempkite, patausokite jėgas.

SVARSTYKLĖS

Šiandien būsite veiklūs, iniciatyvūs. Galite pasireikšti kaip organizatoriai ar kokio renginio dalyviai. Visgi vakare visas ūpas išgaruos. Galite nekaip pasijusti.

SKORPIONAS

Nekokia bus nuotaika ir savijauta, ypač jei nesiseka suplanuoti reikalai arba nepavyksta pagerinti asmeninių santykių. Gali atrodyti, kad aplinkiniai viską verčia ant jūsų pečių, naudojasi jumis. Iš dalies taip ir yra, tačiau pyktis čia nepadės.

ŠAULYS

Jeigu esate užsienyje ar šiaip toli nuo namų, veikiausiai patirsite šiokių tokių išbandymų. Pasitelkite kantrybę ir optimizmą. Stenkitės objektyviai įvertinti situaciją ir savo galimybes.

OŽIARAGIS

Galimas nepasitenkinimas seksualine arba finansine situacija, partnerio indėliu į bendrus reikalus ar pan. Nieko gero, jei nevaldysite savo instinktyvių troškimų ir būsite perdėtai priekabūs.

VANDENIS

Tikėtinas emocinis stresas dėl įtampos tarpusavio santykiuose. Regis, jums atrodys, kad didžiausias pareigų krūvis bei išlaidos tenka jums, o nauda – kitiems. Tai reikėtų taikiai ir ramiai aptarti, nekeliant ir neprovokuojant dramų.

ŽUVYS

Vilios savaitgalio pramogos, linksmybės. Tačiau gali užgriūti neplanuoti rūpesčiai arba pasireikš sveikatos sutrikimas. Venkite piktnaudžiauti alkoholiu, vaistais, nenustatinėkite savarankiškai ligos sau, artimajam ar augintiniui.

Susiję straipsniai


Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.