HOROSKOPAS liepos 27-ajai, trečiadieniui

Horoskopas

Kviečiame praskleisti paslapties šydą ir paskaityti, ką Jums pranašauja šiandienos horoskopas.

AVINAS

Mokantiems viską apskaičiuoti ir įvertinti – pasiseks. Jeigu praktiškumo ir atidumo pritrūks, tai tik todėl, kad užvaldys sunkiai įveikiamos pagundos, godumas.

JAUTIS

Šiandien svarbu viską nuosekliai susiplanuoti ir nesiblaškyti. Yra tikimybė, kad reikalai, santykiai pakryps norima linkme. Tai galite pasiekti nuoširdžiu atsidavimu, pasižadėjimu, o ne tuščiu gražbyliavimu.

DVYNIAI

Jums nederėtų per daug įklimpti smulkmenose – bandykite užčiuopti visumą. Būsite nusiteikę išleisti pinigų suplanuotiems pirkiniams, įvaizdžio formavimui, kosmetinėms procedūroms. Regis, už kažką permokėsite.

VĖŽYS

Jus gali aplankyti ypatingas kūrybinis įkvėpimas. Pajusite savyje potenciją siekti kažko daugiau negu iki šiol. Pirmiausia stenkitės užbaigti senus darbus. Venkite abejotinų pagundų.

LIŪTAS

Šiuo metu tyliai ir nepastebimai turėsite galimybę ištaisyti klaidas, susitarti dėl nelabai legalių, bet naudingų dalykų. Visgi gali kilti pagunda leistis ir į abejotinas aferas. Verčiau nerizikuokite.

MERGELĖ

Regis, noriai dalyvausite kolektyviniuose reikaluose, masiniuose renginiuose. Nesielkite lengvabūdiškai dalindami pažadus, teikdami informaciją ar įsipareigodami.

SVARSTYKLĖS

Profesiniai, darbo reikalai klostysis gana ramiai ir sklandžiai, jeigu nesate supainioję profesinių ir asmeninių interesų, jausmų ir darbo. Kūrybos sferoje galima nuveikti ypač daug.

SKORPIONAS

Veikiausiai teks nemažai bendrauti su nepažįstamais žmonėmis. Jums gali pasisekti, jeigu ieškote kontaktų su užsieniečiais. Svarbios bus estetinės, etinės vertybės. Jeigu jas pažeidžiate, sulauksite kritikos. Galima kelionė.

ŠAULYS

Galite turėti reikalų, susijusių su investicijomis, indėliais, paskolomis, draudimu. Tikėtina tam tikra sumaištis jausmų srityje, psichologinės ar seksualinės problemos.

OŽIARAGIS

Tikėtina aktyvi kūrybinė veikla, tarpininkavimas, finansiniai sandoriai. Kita vertus, viduje suksis pavydo kamuoliukas, arba keistus reikalavimus kels partneris, neabejingas asmuo.

VANDENIS

Šiandien sąžiningai atlikite pareigas ne tik darbe, bet ir namuose. Nepaisant tam tikros kritikos ir trukdymų, privalu užbaigti kai kuriuos darbus, nepaliekant spragų.

ŽUVYS

Tikėtinas didelis kūrybinis aktyvumas, tačiau kai ką išreikšti gali trukdyti vertybinės nuostatos, aplinkinių požiūris. Noriai dalyvausite socialinėse akcijose, padėsite vaikams ir pan.

Susiję straipsniai


Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.