HOROSKOPAS liepos 24-ajai, sekmadieniui

Horoskopas

Kviečiame praskleisti paslapties šydą ir paskaityti, ką Jums pranašauja šiandienos horoskopas.

AVINAS

Daugiau bendrausite su šeimos nariais ar giminaičiais, nuotaikingai leisite laisvalaikį. Galimi naudingi patarimai, kurių, deja, jūs nelabai paisysite. Vertėtų elgtis šiek tiek brandžiau.

JAUTIS

Turtas, meilė ir grožis šiandien bus aktualios temos. Regis, trokšite, o kartu bijosite rimtų permainų. Kol kas rinkitės stabilumą, o ne riziką. Jeigu ketinate ką nors brangaus pirkti, pasitarkite su šeima.

DVYNIAI

Aktyvios veiklos diena. Malonumo šiandien teiks visa, kas dvelkia papildomomis pajamomis ir pramogomis. Galbūt susiorganizuosite pikniką, pakviesite kaimynus ar draugus.

VĖŽYS

Planuojant šiandienos laisvalaikį, pravartu įvertinti savo jėgas ir galimybes, nes jūsų energetinis potencialas bus gana mažas. Ilsėkitės, tinginiaukite, fantazuokite, kurkite ir nekelkite sau jokių reikalavimų.

LIŪTAS

Šiandien patirsite malonumo ir naudos iš bendravimo su draugais, pažįstamais. Kažkieno tarpininkavimas, patarimai gali jums pasitarnauti arba patys tai darysite kitų labui.

MERGELĖ

Regis, daug jėgų šiandien atims kažkoks darbas ar visuomeniniai įpareigojimai. Arba jus tiesiog labai domins politinės bei tarptautinės naujienos ir tam skirsite nemažai laiko.

SVARSTYKLĖS

Šiuo metu turbūt esate kelionėje arba ne keliavimo tikslu nutolę nuo namų, rutinos. Gautus įdomius pasiūlymus verta apsvarstyti, jeigu tam neprieštarauja partneris, artimieji.

SKORPIONAS

Regis, galvosite apie finansinius įsipareigojimus, mokesčius, skolas. Nepaisant to, emocinis ir seksualinis jūsų gyvenimas bus labai aktyvus ir tą savaitgalio nuotaiką pagaliau pavyks susikurti.

ŠAULYS

Šiandien palanku aiškintis asmeninius santykius. Turėsite galimybę padaryti norimą įspūdį. Puiku, jei skirsite dalelę savo laiko ir širdies jus mylintiems žmonėms.

OŽIARAGIS

Domėsitės viskuo, kas gali padėti pagerinti stilių, išvaizdą, sveikatą, augintinių gerovę. Jei gausite konkretų patarimą, nenumokite ranka – tai gali būti kaip tik tai, ko jums reikia, nors gal iš pirmo žvilgsnio taip neatrodo.

VANDENIS

Ši diena žada nuotykius, pramogas. Seksis susipažinti arba labiau suartėti su dominančiu žmogumi, flirtuoti, daryti įspūdį savo kalba ir manieromis. Tiktų aplankyti kultūrinį renginį, parodą.

ŽUVYS

Gali apnikti nerimas dėl materialinio nestabilumo, šeiminių problemų. Regis, pasiekti pusiausvyrą jums padės artimi žmonės. Įsiklausykite į jų patarimus, pamokymus.

Susiję straipsniai


Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.