HOROSKOPAS liepos 23-iajai, šeštadieniui

Horoskopas

Kviečiame praskleisti paslapties šydą ir paskaityti, ką Jums pranašauja šiandienos horoskopas.

AVINAS

Tai turėtų būti gera diena, kupina kontaktų, veiksmo. Su reklama, rašymais, komercija, ryšiais susiję reikalai judės lengvai ir sklandžiai. Kita vertus, taip smagiai ir paviršutiniškai galite praskrieti pro šią dieną taip nieko ir nenuveikę.

JAUTIS

Tinkama diena ir mėgautis žemiškais malonumais, ir tvarkyti komercinius, nuosavybės reikalus. Galbūt pavyks susitarti dėl nuomos ar su nuolaida įsigyti norimą prekę.

DVYNIAI

Tai pažinimo ir kūrybos diena. Būsite nusiteikę bendrauti, dalintis idėjomis. Viską darykite su gera valia bei optimistine nuotaika, tuomet rezultatai išties nenuvils.

VĖŽYS

Galite sužinoti tai, kas buvo nuo jūsų slepiama arba, atvirkščiai, atsiras konfidencialių reikalų. O galbūt slapta svajosite apie meilės romantiką, praturtėjimą.

LIŪTAS

Šiandien būsite nusiteikę keliauti, bendrauti, viskuo domėtis. Jeigu esate kelionėje, pasisemsite įdomios patirties. Galite patikėti, kad egzistuoja teisingumas ir tikrasis humanizmas. Bet kuriuo atveju įsijungs filosofinis mąstymas.

MERGELĖ

Gali būti, kad išsisklaidys kai kurios abejonės dėl aktualios situacijos. Svarbi pasirodys jūsų gyvenimo patirtis bei svetimos patirtys. Gauta informacija padės sutaupyti laiko ir pinigų.

SVARSTYKLĖS

Noriai bendrausite, demonstruosite savo žinias, išprusimą. Regis, suvoksite, kad galimi nauji keliai, naujos galimybės ir tereikia pasistengti, kad labiau save realizuotumėte. Tikėtina reikšminga kelionė.

SKORPIONAS

Šiandien jums mintys suksis apie nesavaitgališkus dalykus. Regis, rūpės akcijų biržų informacija, finansų politika, draudimas, mokesčiai. Galbūt išlaidausite, norėdami įnešti pokyčių į savo aplinką. Tai turėtų pasiteisinti.

ŠAULYS

Šiandien atvirai reikšite jausmus, aistras, kils ūpas sportuoti, rungtyniauti su kitais, dalyvauti įvairiose atrakcijose. Regis, jūsų iniciatyva džiaugsis ir vaikai, mylimas žmogus.

OŽIARAGIS

Šiandien galite pasirodyti tikri darbštuoliai, nusiteikę ypatingai išpuoselėti savo namus ar sodybą, pagerinti sąlygas sau ar kitiems. Turbūt lengvai pritrauksite talkininkų, ypač jei kažką malonaus prižadėsite.

VANDENIS

Jeigu užsiimate kūrybine veikla, asmeniniams reikalams liks nedaug laiko, tačiau labai norėsis išlieti gerus jausmus, prisiekti ištikimybę ir meilę. Būtų šaunu, jei taip ir padarytumėte.

ŽUVYS

Šiandieną galite šį tą naudinga padaryti dėl savo šeimos ar materialinės gerovės. Tai puikiai pavyks. Bus lengva sužavėti ir susižavėti. Įmanomas kažkoks laimėjimas ar pasisekimas.

Susiję straipsniai


Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.