HOROSKOPAS liepos 22-ajai, penktadieniui

Horoskopas

Kviečiame praskleisti paslapties šydą ir paskaityti, ką Jums pranašauja šiandienos horoskopas.

AVINAS

Regis, šiandien įsigysite neplanuotą prekę arba gausite intriguojamą pasiūlymą. Aklai nerizikuokite. Svarbu viską racionaliai įvertinti, nepasiduoti įtartinam skubinimui.

JAUTIS

Būsite gana neramūs. Galimas nesusipratimas, kuris išmuš iš pusiausvyros. Jeigu norite to išvengti, nesileiskite į ginčus bei tiesos paieškas. Išgirskite, ką jums pataria artimiausias žmogus.

DVYNIAI

Įdėmiai stebėsite, kas vyksta aplink jus, tačiau iniciatyvos beveik nerodysite. Tai, ką išgirsite, sužinosite iš kitų pasisakančiųjų, jums netrukus realiai pravers. Rasite tinkamus žodžius, jei teks patarti artimam žmogui, draugui. Saugokitės alerginių reakcijų.

VĖŽYS

Diena nelengva, tačiau darbinga. Galite sulaukti netikėto pasiūlymo, įvertinimo, susitarti dėl abipusiai naudingų dalykų. Kiek daugiau nerimo kels finansiniai reikalai.

LIŪTAS

Šiandieną aplinkybės privers labiau surimtėti, susirūpinti neišspręstomis problemomis. Pravartu iš savęs reikalauti ne mažiau nei iš kitų. Kita vertus, pagarba kitiems bei kompetencija padės kalnus nuversti. Venkite kiršinančio politikavimo.

MERGELĖ

Šiandien viskas bus neblogai, jei neįsivelsite į ginčus vertybiniais, etiniais klausimais. Tikėtini kontaktai su užsieniečiais. Išlaidų gali pareikalauti su kelione susiję reikalai.

SVARSTYKLĖS

Regis optimizmą žadins numatoma kelionė, pramoga ar renginys. Visgi vienu metu pasijusite nelabai maloniai, nes teks aiškintis dėl nesutvarkytų reikalų, neapmokėtų sąskaitų arba neplanuotų išlaidų.

SKORPIONAS

Tikriausiai šiandien patirsite stiprių emocijų dėl nenumatytų posūkių reikaluose ar santykiuose. Nesileiskite išmušami iš pusiausvyros. Neužsikrėskite kitų žmonių pykčiu. Susiraskite malonesnę draugiją ir ji padės išvaikyti niūrias mintis.

ŠAULYS

Pasinaudokite darbštumo antplūdžiu, jeigu norite nuveikti kažką tokio, kam anksčiau vis stokojote ūpo. Atlikus darbus, jūsų laisvalaikis bus žymiai smagesnis bei turiningesnis. Daugiau laiko gebėsite atrasti ir savo atžaloms.

OŽIARAGIS

Jausitės apsukresni nei esate iš tikrųjų. Sparnus teiks tam tikras avantiūrizmas. Tuo stebinsite, o gal ir džiuginsite vaikus, mylimą žmogų. Visgi reikėtų vengti finansinės rizikos, saugotis nuostolio.

VANDENIS

Teks šiek tiek pasukti galvą ir pakoreguoti veiksmų planą, antraip negalėsite pasiekti tikslo. Tai ypač svarbu, jei artimieji su jumis nesutinka, elgiasi priešingai. Labai tikėtina, jūs išties nesate teisūs, o aplinkinių siūlymai yra geresni.

ŽUVYS

Šiandien aktyviai bendrausite bei sparčiai tvarkysite reikalus telefonu, internetu. Nieko neatidėliokite vakarui, nes daugės trikdžių. Vakarą skirkite atsipalaidavimui, romantikai.

Susiję straipsniai


Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.