HOROSKOPAS liepos 21-ajai, ketvirtadieniui

Horoskopas

Kviečiame praskleisti paslapties šydą ir paskaityti, ką Jums pranašauja šiandienos horoskopas.

AVINAS

Norėsis daryti gerus darbus, keistis. Įdomių idėjų gali kilti, jei sumanysite keisti interjerą, asmeninį stilių, šukuoseną. Susitiksite su žmonėmis, iš kurių galite tikėtis draugiškos pagalbos. Galite įsigyti techninę arba sportinę prekę.

JAUTIS

Galimi svarbūs pranešimai, sprendimai. Diena gana palanki tvarkyti buitinius bei žemės reikalus, meistrauti, prekiauti arba sportuoti. Visgi ir traumų grėsmė bus nemaža.

DVYNIAI

Šiandien nepavyks plaukti pasroviui, nors to ir norėtumėte. Būkite apdairūs, neatskleiskite savo planų – veikdami konfidencialiai daugiau laimėsite arba mažiau prarasite.

VĖŽYS

Diena bus kupina susitikimų, pažinčių ir įspūdžių. Būsite aktyvūs, linkę flirtuoti, provokuoti. Kai kurie susitikimai gali turėti įtakos jūsų profesinei ateičiai. Slaptų vilčių gali sukelti romantiškas epizodas arba netikėtas dėmesys.

LIŪTAS

Niekas negalės sutrukdyti jums siekti profesionalumo ir populiarumo. Galbūt teks vykti į komandiruotę, keisti darbo sferą, dalyvauti profesiniame konkurse, kalbėti viešai ar kt. Saugokitės ugnies, traumų.

MERGELĖ

Būsite kupini toli siekiančių planų, vilčių, nusiteikę kelionėms, akiračio plėtimui, varžyboms. Su draugais ar komanda galite išvykti į dominantį renginį, susitikimą ar žygį.

SVARSTYKLĖS

Tikėtina, kad turėsite galimybę užtaisyti kai kurias spragas. Neblogas metas namų interjero rekonstrukcijai, technikos atnaujinimui ar pan. Neuždelskite su mokesčiais, skolų grąžinimu. Saugokitės nuostolio, ugnies.

SKORPIONAS

Turėsite daug veiklos, jeigu reikia tvarkyti teisinius reikalus, kreiptis į teismą ar tarpininkus. Neaštrinkite santykių su priešiškai nusiteikusiais asmenimis. Saugokitės traumų, ugnies, agresijos.

ŠAULYS

Būkite atidūs aplinkiniams, įsigilinkite į naujai besiklostančias aplinkybes ir kylančias abejones. Tikriausiai gausite informacijos, susijusios su įsidarbinimu, sveikatos tyrimais. Tinkamai elkitės su technika, ugnimi.

OŽIARAGIS

Regis, ši diena pasižymės romantišku polėkiu, kūrybiniu įkvėpimu. Kils ūpas rizikuoti, sportuoti, vilioti. Aktyvūs bus ir jūsų vaikai, vargu ar su jais suspėsite. Saugokite juos nuo pavojų.

VANDENIS

Regis, noriai darbuositės savo ūkyje bei talkinsite artimiesiems. Šį kartą buitiniai rūpesčiai jūsų neslėgs, labai energingai su jais tvarkysitės. Kita vertus, didesnį gaisro, susižeidimų, techninių avarijų grėsmė.

ŽUVYS

Geras metas įvairiems vizitams, pokalbiams. Tikėtina įdomi išvyka, žygis, viešnagė arba išsiilgtas svečias. Turėsite galimybę pasitarti bei išklausyti kitus.

Susiję straipsniai


Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.