HOROSKOPAS lapkričio 26-ajai, šeštadieniui

Horoskopas

Kviečiame praskleisti paslapties šydą ir paskaityti, ką Jums pranašauja šiandienos horoskopas.

AVINAS

Būtų gerai, kad pasitelkę valią atliktumėte tai, ką susiplanavote. Jei turėsite per daug laisvo laiko, negalėsite rasti vietos dėl realių ar įsivaizduojamų problemų. Nusiraminti padės artimo žmogaus supratingumas.

JAUTIS

Vidinis polėkis skatins ištrūkti iš siaurų įprastos kasdienybės rėmų, ieškoti naujų saviraiškos, laisvalaikio praleidimo galimybių. Galbūt vyksite į toli vykstantį renginį ar ekskursiją.

DVYNIAI

Dėl artimo žmogaus arba jūsų pačių išlaidumo gali paaštrėti piniginės problemos. Galbūt teks šiek tiek skolintis arba ieškoti pigesnių alternatyvų. Nesitikėkite, kad ką nors gausite veltui, tačiau nuolaidų įmanoma pasiekti.

VĖŽYS

Ši diena bus smagesnė, jeigu sugebėsite suderinti planus su sutuoktinio, partnerio pomėgiais ir kartu šį tą nuveiksite. Tikėtini įdomūs ir naudingi pokalbiai.

LIŪTAS

Net jei labai aktyviai leisite laiką, derėtų pasirūpinti sveikata, racionalia mityba, asmenine higiena. Galbūt įsigysite naminį gyvūną, arba tam, kurį jau turite, teks skirti daugiau dėmesio.

MERGELĖ

Kuo labiau įsibėgės diena, tuo daugiau atsiras galimybių smagiai praleisti laiką. Seksis rasti bendrą kalbą ir tinkamų lavinamųjų užsiėmimų su vaikais. Galite paskirti pasimatymą.

SVARSTYKLĖS

Būsite linkę svyruoti, abejoti savimi ir kitais. Tikėtinas emocionalus pokalbis su moterimi. Nederėtų būti pernelyg atviriems, nes kas nors gali tuo pasinaudoti.

SKORPIONAS

Ši diena bus kupina judesio, informacijos, susitikimų. Galbūt susitiksite su seniai matytais žmonėmis. Galima netolima kelionė. Kils noras vienaip ar kitaip palepinti save ir artimuosius.

ŠAULYS

Labai tikėtina, kad gausite arba pirksite, teiksite kažkam dovaną. Galbūt dalyvausite renginyje arba padėsite jį organizuoti. Regis, turėsite progą įsitikinti, kad esate reikalingi.

OŽIARAGIS

Emocijos, nuotaikų kaita gali šiek tiek paveikti jūsų dienotvarkę, planus. Tai nereiškia, kad ką nors nuvilsite, pavesite. Jei ką keisite, tai tik asmeninių lūkesčių ribose. Galimi rimti vertinimai ar skaičiavimai, susiję su remonto, technikos temomis.

VANDENIS

Šiandien nesinorės niekur skubėti, nieko aktyvaus veikti. Būsite nusiteikę bohemiškai. Galbūt domins temos apie meną, madas. Svarbu visur jausti saiką, o ypač vartojant svaigalus.

ŽUVYS

Regis, šiandien neišsisuksite nuo draugų, pažįstamų, o galbūt ir visuomenės dėmesio. Būsite kviečiami į renginius, bendraminčių susibūrimus arba patys ką nors sėkmingai organizuosite.

Susiję straipsniai


Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *