HOROSKOPAS lapkričio 25-ajai, penktadieniui

Horoskopas

Kviečiame praskleisti paslapties šydą ir paskaityti, ką Jums pranašauja šiandienos horoskopas.

AVINAS

Galite gauti žinią iš švietimo, socialinės ar teisėtvarkos institucijos. Diena bus nekokia, jeigu veiksite be plano, priešokiais, o kur yra itin svarbu atvykti laiku – vėluosite ar pan. Jei studijuojate, venkite plagijuoti, nusirašinėti.

JAUTIS

Galimas nepasitenkinimas seksualine arba finansine situacija. Gali atrodyti, kad kiti asmenys naudojasi jumis. Nebūtinai taip yra iš tikrųjų. Galbūt neverta norėti per daug, tuomet ir nusivylimai bus mažesni.

DVYNIAI

Seksis geriau, jei nuo pat ryto nedemonstruosite savo prastos nuotaikos, impulsyvumo. Atsargiai kelyje. Jei nesugebėsite savęs suimti į rankas, vakare gali paaiškėti, kad per šią dieną kažko tinkamai neatlikote, neišmokote, ką nors įžeidėte.

VĖŽYS

Šiandien gali užgriūti neplanuoti rūpesčiai darbe arba pasireikšti staigus sveikatos sutrikimas. Sveikatos problema gali kilti ne jums, o vaikui ar augintiniui. Būkite atidesni ir nenumokite į tai ranka.

LIŪTAS

Tai gali būti smagi diena, jeigu nepristigs komplimentų, meilės, kitų pritarimo ir išvengsite sunkių pareigų. Visgi geros nuotaikos neišsaugosite, jei pastebėsite, kad kažkas veidmainiauja ir pasitikėti būtų rizikinga.

MERGELĖ

Regis, nuo pat ryto taps aišku, kad neverta tikėtis, jog kas nors kitas viską padarys darbe ir buityje. Net ir daug dirbdami galite sulaukti aplinkinių nepasitenkinimo. Būkite atlaidesni savo artimiesiems.

SVARSTYKLĖS

Dėl mokslo ar kelionės galite priimti netikėtą sprendimą. Galbūt kiek nuvils žinių įvertinimas, naujiena iš užsienio, publikuotas interviu, gauta siunta, pervežimų situacija ar kt. Atsargiai kelyje.

SKORPIONAS

Šiandien jums teks peržiūrinėti finansinės atskaitomybės galią turinčius dokumentus, kažką vertinti, derinti ir pan. Stropiai skaičiuokite ir būkite apdairūs, racionalūs. Neskubėkite pasirašyti, jeigu abejojate.

ŠAULYS

Regis, užgrius įvairūs rūpesčiai ir bus nelengva, ypač jei trūksta supratimo ir palaikymo iš aplinkinių. Jeigu iš pat ryto pasiduosite provokacijoms, įsivelsite į ginčus, tai visą dieną susikaupti veikloms trukdys mintys apie patirtą nemalonumą.

OŽIARAGIS

Energijos stoka arba nekokia savijauta neleis atlikti visų numatytų darbų. Nerimą gali kelti ir užkulisinės peripetijos, intrigos, keisti gandai. Galbūt teks pasirūpinti ligoniu.

VANDENIS

Šiandien aktyviai imsitės svarbių reikalų, į tai įtraukdami ir kolektyvą, komandą. Galite tikėtis greito starto. Visgi svarbu apdairiai įvertinti rizikas, ypač jei tai kainuotų nemažai pinigų.

ŽUVYS

Rutina, buitis, artimųjų problemos bei kaprizai šiek tiek gadins nuotaiką. Prioritetą būsite linkę teikti kitiems reikalams, ypač jei siekiate karjeros, geresnių įvertinimų darbe, moksle ar politikoje.

Susiję straipsniai


Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *