HOROSKOPAS lapkričio 21-ajai, pirmadieniui

Horoskopas

Kviečiame praskleisti paslapties šydą ir paskaityti, ką Jums pranašauja šiandienos horoskopas.

AVINAS

Nors turite rūpesčių, kol kas nederėtų nertis iš kailio, forsuoti įvykių. Panaudokite sukauptą informaciją, atidžiai sutvarkykite dokumentus, pasidomėkite įstatymais, užbaikite tai, ką svarbu pabaigti. Derinkite interesus su partneriais.

JAUTIS

Šiandien pravartu imtis iniciatyvos, norint kažką pataisyti, patobulinti. Tai aktualu tuo atveju, kai jaučiate, kad užteks jėgų ir galimybių pradėtam projektui užbaigti.

DVYNIAI

Šią dieną pradėsite aktyviai nusiteikę. Be akivaizdaus veiklumo, aplinkinius dar stebinsite kūrybingumu, šmaikštumu. Nors ne viską atliksite nepriekaištingai, už savo žavesį pelnysite papildomų balų.

VĖŽYS

Šeiminių reikalų diena. Regis, atsiras priežasčių, dėl kurių artimieji prikaustys jūsų dėmesį, taps dar svarbesni. Pasistenkite išlaikyti harmoniją namuose bei gerą mikroklimatą darbe.

LIŪTAS

Šiandien nesėdėsite rankų sudėję, nes padaugės optimizmo bei ūpo veikti, tobulintis. Noriai bendrausite, viskuo domėsitės. Galite sulaukti informacijos, kuri jums bus naudinga arba kuri nudžiugins artimą žmogų.

MERGELĖ

Jums labai rūpės turtiniai, piniginiai klausimai. Galbūt esate numatę kažką įsigyti ar parduoti. Neblogas metas derėtis, apžiūrėti, kas ir kaip naudingiau, geriau. Galbūt susitarsite dėl kredito, lizingo, paskolos sąlygų palengvinimo ar pan.

SVARSTYKLĖS

Šiandien jūsų racionalumas ir emocionalumas gali pasitarnauti konkrečiam tikslui. Pasiektais rezultatais nenusivilsite. Regis, seksis ginti ir stiprinti turtines pozicijas.

SKORPIONAS

Pirmąją šios dienos pusę geriausiai seksis kūrybinė, farmacinė, psichologinė ir socialinė veikla. Pyksite, jei kas nors jums trukdys, skleis gandus ar pirš nuomonę. Vakarop sielos polėkį keis materialiniai interesai.

ŠAULYS

Diena turėtų būti sklandi. Džiugins netrikdanti darbų eiga, draugiškas bendravimas su aplinkiniais, vaikų pasiekimai ir kt. Galima tikėtis įtakingų žmonių palaikymo, vadovybės įvertinimo.

OŽIARAGIS

Šiandien kils ūpas pabendrauti su seniai matytais draugais, bendraminčiais. Regis, viskas klostysis šauniai, jeigu tik nesupyksite dėl išgirstų pastabų ar keistų juokelių.

VANDENIS

Naudokitės palankiomis situacijomis, jei norite daugiau užsidirbti, gauti lengvatų ar paramos, susigrąžinti skolas ir pan. Kaip tik šiandien galite tikėtis jums naudingų asmenų palankumo, dėmesio.

ŽUVYS

Iš pat ryto imkitės finansinių reikalų, kurių geriau neatidėlioti. Taip pat gebėsite sėkmingai pasirūpinti ir kitomis pareigomis. Galite susidomėti kultūrinio renginio ar kelionės pasiūlymu.

Susiję straipsniai


Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *