HOROSKOPAS lapkričio 20-ajai, sekmadieniui

Horoskopas

Kviečiame praskleisti paslapties šydą ir paskaityti, ką Jums pranašauja šiandienos horoskopas.

AVINAS

Iš gyvenimo partnerio ar gerbėjo galite sulaukti viliojamo pasiūlymo leistis į ekskursiją, kelionę, įdomų renginį, teatrą ar pan. Pavojingi užsiėmimai, susiję su netvarkinga technika, greičiu kelyje, ugnimi.

JAUTIS

Tikriausiai domėsitės techninėmis ir ūkinėmis prekėmis, sveikatos klausimais. Paskatinti draugo ar partnerio, galite surizikuoti keisti įvaizdį, įsigyti modernų daiktą ar naminį augintinį. Regis, tai nenuvils.

DVYNIAI

Šiandien jus vilios rizikingi laisvalaikio užsiėmimai. Regis, flirtuosite taip pat lengvai, kaip kvėpuosite. Galite susižavėti talentingu asmeniu arba patys padaryti įspūdį savo gebėjimais. Saugokitės sukčių, ugnies, dujų, traumų.

VĖŽYS

Šiandien jums net nereikės išeiti iš namų, kad patirtumėte pramogų, kūrybinio įkvėpimo ir pan. Džiaugsmas, meilė – vidinė būsena, ir ją šiandieną lengvai susikursite bei mielai dalinsitės su artimaisiais, vaikais.

LIŪTAS

Tai diena, kai jausitės gerai ir tarp keturių savo namų sienų, ir kavinukėje su draugais, ir kultūriniame renginyje. Patiks tvarkytis, apsipirkinėti, puoštis, flirtuoti. Atsargiai kelyje.

MERGELĖ

Pasijusite tarsi praturtėję, net jei negausite jokio prizo. Nebūtina laimėti aukso puodą ar gauti brangią dovaną. Tereikia mėgautis jau susikurtu komfortu, gebėti džiaugtis tuo, ką turite, ir dalintis geromis emocijomis. Saugokitės sukčių, avarijų.

SVARSTYKLĖS

Pozityvių emocijų diena. Džiugins paprasti žemiški malonumai, pokalbiai su artimos aplinkos žmonėmis. Jeigu aktualu, galite lengvai susitarti dėl nekilnojamojo turto, nuomos, techninės prekės ar kt. Atsargiai kelyje.

SKORPIONAS

Tai turėtų būti rami, atpalaiduojama diena. Regis, skleisite šviesią energiją, meilę, todėl prie jūsų šliesis šilumos, atjautos ištroškę asmenys. Raskite galimybių pasimėgauti asmenine erdve be pašalinių žmonių, jei jaučiate tokį poreikį.

ŠAULYS

Būsite aktyvūs, nusiteikę pasiduoti pagundoms, draugų ir gerbėjų vilionėms. Visgi galite abejoti, ko labiau norite – šurmulingų pramogų ar ramios asmeninės erdvės su knyga, internetu.

OŽIARAGIS

Jeigu šiandien turite atlikti nelabai lengvą pareigą, pasidairykite, ar nėra norinčių jums padėti. Regis, nesunkiai rasite ir draugiškos pagalbos, ir nesavanaudiškos labdaros, ir meninių idėjų.

VANDENIS

Šiandien turėtumėte pasilepinti tuo, kas jums teikia malonumą, padeda atsipalaiduoti. Galite užmegzti žavią pažintį. Jeigu esate kelionėje, patirsite ypatingų įspūdžių.

ŽUVYS

Šiandien būsite tokie dosnūs, kilnūs, filosofiški, kad negalvosite apie jokį taupymą, savęs ribojimą. Regis, kiek per laisvai leisite pinigus, šį tą nuslėpdami nuo sutuoktinio arba naiviai gudraudami. Saugokitės vagių, ugnies, dujų.

Susiję straipsniai


Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *