HOROSKOPAS lapkričio 18-ajai, penktadieniui

Horoskopas

Kviečiame praskleisti paslapties šydą ir paskaityti, ką Jums pranašauja šiandienos horoskopas.

AVINAS

Gerai jaustis jums gali trukdyti vidinis nerimas. Galbūt ką nors slaugote ar patys sergate, arba negalite pasikliauti partneriu, sulaukti jo palaikymo, ir tai slegia. Jeigu pakenkėte kitam asmeniui, pasistenkite rasti savyje jėgų atsiprašyti.

JAUTIS

Nederėtų kažko primygtinai reikalauti iš draugo, jeigu tai jam sudaro rimtų keblumų, verčia rinktis tarp jūsų ir šeimos, materialinės gerovės ar vaikų. Kritiškai įvertinkite savo santykius, poelgius.

DVYNIAI

Ši diena nežada ramybės ir stabilumo. Labai lengva išprovokuoti nesusipratimus, skandalus, paskleisti dezinformaciją. Saugokitės dujų nuotėkio, ugnies, apsinuodijimo.

VĖŽYS

Šiandien galbūt sulauksite nekokių žinių apie artimą žmogų, jo sveikatą, darbą ar kt. Arba turėsite įtemptai padirbėti, pasimokyti, o tai bus nelengva dėl prastos savijautos.

LIŪTAS

Mintys labiausiai suksis apie meilės objektą, draugus ir vaikus. Regis, kils pagunda pasipelnyti kitų sąskaita, atsiras neplanuotų išlaidų arba patirsite finansinį nuostolį.

MERGELĖ

Rūpesčių gali sukelti techniniai nesklandumai, pradanginti dokumentai arba incidentas darbe, viešumoje. Verčiau kol kas neprisiimkite naujų įsipareigojimų. Gali išryškėti sveikatos problema. Galbūt gausite tyrimo rezultatą.

SVARSTYKLĖS

Nepaisant jūsų pasyvumo, nerodomo noro bendrauti, jums nestigs aplinkinių bei kolegų dėmesio. Tikėtini paslėpti motyvai, kurių dabar nesuprasite. Labiau saugokite jums patikėtas paslaptis bei materialines vertybes.

SKORPIONAS

Šiandien jums gali tekti pakovoti už savo įsitikinimus, vertybes, darbo vietą, nuosavybę ar kt. Neįsivelkite į abejotinas avantiūras. Tai gali sutrukdyti gauti darbą ar paskolą.

ŠAULYS

Šiandien būsite linkę demonstruoti drąsą, ambicijas, netgi įžūlumą, bet kokia kaina siekdami prieš kažką laimėti. Konkurentų ir oponentų tuo neišgąsdinsite, o pakenkti savo reputacijai ar net sveikatai tikrai galite.

OŽIARAGIS

Iš viešosios institucijos, medicinos ar mokymo įstaigos, kelionių agentūros galite išgirsti naujienų, sujauksiančių kai kuriuos planus. Pravartu tuoj pat viską išsiaiškinti.

VANDENIS

Prieštaringa diena. Išaugs apetitas pinigams ir seksui. Galbūt pasiduosite pagundai elgtis nemoraliai, kad pasipelnytumėte ar patirtumėte malonumą. Kelionėje gali kilti finansinių ar kitokių nesusipratimų.

ŽUVYS

Nelengva diena. Dėl šiandieninės avantiūros, intrigų netrukus galite pasigailėti. Labiau vertinkite tai, ką turite. Pravartu apsilankyti pas psichologą arba atvirai pasikalbėti su žmogumi, kuriuo pasitikite.

Susiję straipsniai


Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *