HOROSKOPAS lapkričio 17-ajai, ketvirtadieniui

Horoskopas

Kviečiame praskleisti paslapties šydą ir paskaityti, ką Jums pranašauja šiandienos horoskopas.

AVINAS

Galite užmegzti bendradarbiavimą, sudaryti kontraktą. Vis dėlto neskubėkite priimti neapgalvotų sprendimų. Kažko neaptarimas, akla rizika gali sukelti rūpesčių.

JAUTIS

Karštėjantys meilės jausmai gali sujudinti įprastą gyvenimo pamatą, tvarką. Jeigu ne meilė, tai siekimai, tikslai kitoje srityje suteiks postūmį ir lems permainas.

DVYNIAI

Norom nenorom teks atlikti ir profesines, ir namų pareigas. Tai bus nelengva, nes jūsų energija priklausys nuo nuotaikos svyravimų. Nesigraužkite dėl netobulos tvarkos namuose. Venkite svaigalų ir apsvaigusiųjų draugijos. Saugokitės ugnies, avarijų.

VĖŽYS

Šiandien darykite tai, ką geriausiai mokate ir mėgstate. Jeigu norite diskutuoti, diskutuokite – galbūt tai padės išsklaidyti kai kurias abejones. Gali labiau išryškėti jūsų stipriosios savybės.

LIŪTAS

Džiaugsmo teiks meilė, komfortas. Tikėtina galimybė papildomai užsidirbti. Galbūt nusipirksite reikalingą baldą, įrankį, detalę ar pan. Tačiau įmanomos ir tam tikros spekuliacijos, ne itin moralus elgesys. Galite susidurti su suktais manipuliatoriais.

MERGELĖ

Šiandien neblogai seksis bendrauti, jeigu mokėsite klausytis ir norėsite suprasti. Tačiau santykius lengva sugadinti, jei neįvykdėte duotų pažadų, sukėlėte įtarimų neištikimybe, intrigų rezgimu ar pan. Atsargiai su ugnimi, dujomis, technika, svaigalais.

SVARSTYKLĖS

Būsite labiau darbingi, jei užsiimsite labdara, socialine rūpyba, medicina, farmacija, menais. Kitų sričių atstovams stigs energijos arba pasitikėjimo savimi. Saugokitės sukčių ir apsvaigusių asmenų.

SKORPIONAS

Šiandien jūsų įtaka aplinkiniams bus akivaizdi, o kai kurie susitikimai atrodys daug žadantys. Visgi galite pakliūti į dviprasmiškas situacijas, jeigu pasiduosite abejotinoms pagundoms, velsitės į aferas.

ŠAULYS

Šiandien jausite įtampą, taip pat daugės ambicijų. Galbūt teks bendrauti su įtakingais asmenimis, specialistais. Jūsų pasiūlymai vienus prajuokins, kitus sudomins. Lengvas flirtas gali virsti meilės ryšiu.

OŽIARAGIS

Šiandien jums gali pavykti praplėsti įtaką, išvykti į komandiruotę, kelionę arba pasireikšti svarbiame renginyje. Venkite nesubtilių pasisakymų, neišplepėkite paslapčių.

VANDENIS

Gali būti aktualu kuo skubiau sutvarkyti su investicijomis, draudimu, indėliais, testamentu susijusius reikalus. Neskubėkite patikėti abejotina informacija jos nepatikrinę.

ŽUVYS

Galite užmegzti dalykinį arba draugystės ryšį. Kai ko verta pasimokyti iš konkurentų. Visgi bus lengva susikompromituoti, prikalbėti, ko nereikia, sukelti problemų sau bei kitiems. Venkite svaigalų. Atsargiai su ugnimi, dujomis.

Susiję straipsniai


Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *