HOROSKOPAS gruodžio 30-ajai, penktadieniui

Horoskopas

Kviečiame praskleisti paslapties šydą ir paskaityti, ką Jums pranašauja šiandienos horoskopas.

AVINAS

Neatrodo, kad kokiai nors jūsų saviraiškai šiandien kiltų kliūčių, tačiau dėl didesnio emocionalumo galite išpūsti smulkmenas. Gali atsinaujinti ar užsimegzti jus dominantys ryšiai.

JAUTIS

Nors būsite kūrybingi, meniški, tačiau jėgų turėsite ne tiek daug, kiek norėtumėte. Sportuojant ar užsiimant kita veikla venkite įtampos. Geriau padarykite per mažai, nei persistenkite.

DVYNIAI

Būsite nusiteikę aktyviai bendrauti, diskutuoti, sportuoti. Galbūt ieškosite bendraminčių draugijos ir ją rasite. Turėtumėte šauniai praleisti laisvalaikį, išsikalbėti ir daug nuveikti.

VĖŽYS

Neblogai seksis, jeigu esate suplanavę užsiimti darbais, kuriuos galima greitai užbaigti. Nepainiokite jausmų ir darbo. Iš pasąmonės gali iškilti įdomių idėjų, įžvalgų.

LIŪTAS

Tikėtina kelionė pas gimines, draugus arba į ypatingą renginį. Gali būti, kad teks bendrauti su įžymiais asmenimis, publika. Galbūt sulauksite svečių iš toli ir jums teks jais pasirūpinti.

MERGELĖ

Šiandien būsite itin įžvalgūs reikaluose, kurie susiję su finansais, komercija, meile, seksualinėmis pagundomis. Jums gali pavykti atsikratyti kai kurių vidinių kompleksų.

SVARSTYKLĖS

Šiandien būsite aktyvūs, nusiteikę atvirai saviraiškai ir santykiams. Galbūt užmegsite ar atnaujinsite partnerišką ryšį. Jeigu išgirsite gražiai skambančių pažadų, tiksliai išsiaiškinkite, kas, kaip ir už kiek.

SKORPIONAS

Jeigu pajusite, kad nespėjate susidoroti su suplanuotais darbais, nuleiskite kartelę arba paieškokite pagalbos. Tai, ką padaryti nėra būtina, atidėkite. Tegul prioritetu būna sveikata ir gera nuotaika.

ŠAULYS

Būsite kupini šaunių planų, tarp jų – susijusių su vaikais. Visgi nebūtinai viskas klostysis pagal jūsų įsivaizduojamą scenarijų. Visų pirma tam planui turi pritarti ir tie, kuriuos jis palies.

OŽIARAGIS

Galite nemažai nuveikti buityje, kasdieniniuose reikaluose. Tačiau gali erzinti per didelis aplinkinių reiklumas ar užgaidos. Atsargiai su technika bei kelyje.

VANDENIS

Gali būti aktualūs reikalai, susiję su pirkimu ar pardavimu, transportu, ryšiais, kelionėmis. Aktyvių ir racionalių pažįstamų žmonių patarimai jums gali labai praversti.

ŽUVYS

Mintys suksis apie materialius dalykus. Galite susigundyti nepigiu daiktu ar paslauga. Labai svarbu nenumoti ranka į etinius dalykus, pažadus, kitų žmonių jausmus.

Susiję straipsniai


Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *