HOROSKOPAS gruodžio 28-ajai, trečiadieniui

Horoskopas

Kviečiame praskleisti paslapties šydą ir paskaityti, ką Jums pranašauja šiandienos horoskopas.

AVINAS

Šiandien padidės sentimentalumas, romantiškas jausmingumas. Derėtų paisyti organizmo poreikių ir signalų, nes sveikata lengvai pažeidžiama. Venkite svaigalų.

JAUTIS

Diena žada daugybę kontaktų, pokalbių, tarp kurių pasitaikys ir labai malonių. Trokšite nuostabių meilės santykių, ir tai gali pavykti, jei nuoširdžiai pasistengsite.

DVYNIAI

Šiandien labai svarbi yra teigiama nuostata, optimistiškas požiūris. Tikėtini įsimintini susitikimai, renginiai, naujos pažintys. Palanku pasirašyti naudingas sutartis.

VĖŽYS

Šiandien jus daug kas domins ir gana filosofiškai žvelgsite į kasdienybės smulkmenas. Galbūt turėsite progą apsilankyti turiningame renginyje, pabendrauti su išsilavinusiu žmogumi, padaryti kitiems įspūdį. Nenuviltų ir meilės pasimatymas.

LIŪTAS

Diena pasižymės tam tikrais psichologiniais patyrimais, o gal ir gilumine vidine transformacija. Tikriausiai to reikia, kad geriau suvoktumėte, ką jums reiškia kiti žmonės ir ką jūs reiškiate jiems. Jeigu vyksite apsipirkti, prekės nenuvils.

MERGELĖ

Sukils jausmai, troškimai, kai ką pavyks realizuoti. Galbūt tai bus pavykęs pasirodymas, išsvajotas pirkinys, prizas, o gal romantiška pagunda, nuostabus susitikimas.

SVARSTYKLĖS

Šiandien labiausiai rūpinsitės sveikata arba darbo, paslaugų reikalais. Jei viską pavyks sklandžiai atlikti, kils noras vėl šventiškai atsipalaiduoti. Tarpušvenčio nuotaikos dar nelabai leis įsibėgėti su darbais.

SKORPIONAS

Ši diena turėtų būti nuostabi, jeigu esate įsimylėję, susižavėję. Galimos malonios staigmenos, kvietimai į pasimatymus, renginius. Džiugins vaikai, gerbėjai.

ŠAULYS

Šiandien nesinorės veržtis į viešumą, kur nors toli vykti. Jaukiausia ir geriausia bus namuose, tačiau gali užgriūti svečių. Tokiu atveju gausite dovanų.

OŽIARAGIS

Nebloga diena komunikacijai, pervežimams, reklamai, interviu, mokymuisi, ypač jei turite kažką suspėti tarpušvenčiu. Visgi mieliau šiandien bendrausite, svečiuositės, flirtuosite. Galite kai ką sužavėti ar patys susižavėti.

VANDENIS

Nebloga diena įsigyti tai, ką seniai suplanavote, kam taupėte pinigus ar laukėte dovanų kupono. Tikriausiai stengsitės pabrėžti savo indėlį į šeimos lizdelį ar paramą kažkam.

ŽUVYS

Gali pildytis ne viena jūsų užgaida – patirti meilės nuotykį, ką nors suvilioti, sužavėti, įsigyti, laimėti. Išties galima tikėtis meilės reikalų suaktyvėjimo, sėkmės pasirodyme ar kokio nors prizo, apdovanojimo.

Susiję straipsniai


Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *