HOROSKOPAS gruodžio 27-ajai, antradieniui

Horoskopas

Kviečiame praskleisti paslapties šydą ir paskaityti, ką Jums pranašauja šiandienos horoskopas.

AVINAS

Jeigu turėsite galimybių daugiau ilsėtis nei dirbti, geriau subrandinsite jėgų ir minčių potencialą. Šiandien verta labiau pasikliauti įžvalga. Turėtų sektis meninė kūryba, medicininis ir detektyvinis darbas. Saugokite sveikatą.

JAUTIS

Ši diena turėtų būti nebloga, jeigu gerai sutariate su aplinkiniais, gebate dirbti komandoje, telkti bendraminčius. Galbūt tęsis tarpušvenčio pramogos, susitikimai su draugais. Galima romantiška pažintis.

DVYNIAI

Diena stimuliuos aktyvumą ir leis daug nuveikti. Galbūt jums pavyks padidinti savo įtaką. Bet kuriuo atveju tai, ko rimtai imsitės, duos neblogų rezultatų.

VĖŽYS

Šiandien reikalai turėtų klostytis taip, kaip pageidaujate. Jeigu esate kelionėje arba turite svečių iš toli, turiningai leisite laiką, susipažinsite su įdomiais asmenimis. Jeigu dirbate, mokotės, jūsų pastangos nenueis veltui.

LIŪTAS

Turėtų išsisklaidyti neaiškumų rūkas ir sustiprėti pasitikėjimas, jei buvo kilusių abejonių. Gali spręstis skolos, draudimo klausimas arba sutrumpėti kelias iki sprendimo. Turbūt vyksite realizuoti gauto dovanų kupono ar pan. Pasirinktos prekės nenuvils.

MERGELĖ

Regis, šiandien bus lengva gerai sutarti su dalykiniais ir gyvenimo partneriais. Jeigu su kažkuo konkuruojate, turbūt turėsite slaptą „kozirį“ toje kovoje. Galite beveik be pastangų rasti sąjungininką, kuris prisidės prie jūsų sumanymo.

SVARSTYKLĖS

Nebloga diena tvarkyti ar peržiūrėti dalykinę dokumentaciją ir t. t. O jeigu rimtai dirbti dar nereikia ir nesate susirgę, ši diena jus skatins dažniau žvelgti į veidrodį, dailinti išvaizdą, aplinką, augintinius.

SKORPIONAS

Su pramogų verslu, kūryba, kultūra susijusi veikla seksis geriausiai. Regis, šiandien jus kažko naudingo išmokys vaikai. Džiugins renginiai, pasimatymai.

ŠAULYS

Mintys daugiausia suksis apie asmeninį pasaulį: šeimą, namus, pinigus. Norėsis mėgautis ramiu namų komfortu. Jums pasisekė, jei dar nereikia galvoti apie darbus ir niekur skubėti.

OŽIARAGIS

Neblogai spręsis reikalai, susiję su studijų darbais, reklama, žiniasklaida. Padaugės draugiškų kontaktų, sutarimo su aplinkiniais. Apsispręsite dėl kelionės, viešnagės arba priimsite ar išlydėsite svečius.

VANDENIS

Nepraleisite progos užsidirbti pinigų, jeigu turėsite tokią galimybę. Kita vertus, galite išleisti pinigų, kad patenkintumėte artimųjų poreikius, pagerintumėte savo gyvenamąją aplinką.

ŽUVYS

Diena palanki įvairiems kontaktams, pasimatymams. Gali pavykti susitarti dėl bendradarbiavimo, ko nors organizavimo ar pan. Įmanomi susižavėjimai, kūrybiniai ar kitokie laimėjimai.

Susiję straipsniai


Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *