HOROSKOPAS gruodžio 25–26 dienoms, šv. Kalėdoms

Horoskopas

Kviečiame praskleisti paslapties šydą ir paskaityti, ką Jums pranašauja šiandienos horoskopas.

AVINAS

Šv. Kalėdų šventimas jums bus tikras ir smagus, jeigu turėsite šaunią draugiją. Pasinaudokite gautu kvietimu prisijungti, sudalyvauti renginyje arba patys organizuokite bendrą pasibuvimą.

JAUTIS

Šias Kalėdas jums gali tekti švęsti tarp žmonių, linkusių politikuoti, kelti įtampą. Regis, pirmąją Kalėdų dieną nuotaika bus gera, o antrosios rytas – dirglus. Kažkas gali užgauti jūsų ambicijas, išvesti iš pusiausvyros. Išviję Kalėdų dvasią, pajusite šaltį.

DVYNIAI

Jums būtų žymiai įdomiau šias Kalėdas švęsti ne namuose, o kitame mieste ar šalyje. Sutiksite ypatingų žmonių, patirsite įspūdžių. Būkite atsargesni, jei turite alergijų.

VĖŽYS

Regis, būsite susidomėję kalėdiniais burtais, ezoteriniais dalykais. Galbūt tuo paįvairinsite šventimą ir bendravimą. Gali nutikti ir taip, kad staiga leisitės į kažkokią avantiūrą, pasielgsite neįprastai, net rizikingai.

LIŪTAS

Tai bus šventės, kurių metu mažiau galvosite apie save ir daugiau apie kitus, nei būna įprastai. Visgi altruistinis derinimasis prie partnerio, aplinkinių planų pirmąją Kalėdų dieną, kitą dieną gali baigtis ledo siena, apmaudu.

MERGELĖ

Jeigu pašlijusi savijauta ar augintiniai nesutrukdys, galbūt kur nors toliau vyksite. Kita vertus, nebūtų saugu pernelyg nutolti nuo namų, atsidurti aplinkoje, kurioje lengva užsikrėsti infekcine liga ar susižeisti.

SVARSTYKLĖS

Regis, jūsų nuotaika bus šventiška. Stengsitės ir sau, ir kitiems suteikti malonumų, džiaugsmo. Ne tokia maloni bus antroji šv. Kalėdų diena. Galite patirti nuostolį. Saugokite vaikus.

SKORPIONAS

Šv. Kalėdas šį kartą švęsite tradiciškai – su šeima jaukiuose namuose. Svarbu išlaikyti santarvę, kurti kalėdinę dvasią ir žodžiais, ir mintimis, emocijomis. Visgi antroji diena gali būti nervingesnė dėl neprognozuojamų situacijų, nevaldomų emocijų.

ŠAULYS

Regis, kažkur netoli vyksite. Galbūt susitiksite su giminaičiais. Jums nelabai norėsis savo rankomis ruošti vaišes. Mieliau jų nusipirksite arba vyksite į svečius. Saugokite sveikatą, atsargiai kelyje, ypač antrąją Kalėdų dieną.

OŽIARAGIS

Šv. Kalėdų dienos turėtų būti sočios, ramios, su dovanomis ir kalėdine nuotaika. Visgi antroji šventinė diena primins apie tuos, kurie jaučiasi nemylimi, alkani ar sušalę. Tai gali įpareigoti. Saugokite vaikus.

VANDENIS

Labiausiai vadovausitės emocijomis, impulsais, o ne išankstiniais planais ir susitarimais. Jeigu pirmąją šv. Kalėdų dieną dar skleisite pozityvias emocijas, tai nuo antrosios ryto jau būsite dirglesni, viskuo nepatenkinti. Atsargiai kelyje bei su elektra.

ŽUVYS

Šios šv. Kalėdų šventės gali būti dvejopos. Jeigu nesirgsite ir neapsinuodysite svaigalais, tuomet mintys kryps į religinius, ezoterinius dalykus. Tikėtinos stiprios nuojautos, meditatyvūs potyriai. Apsvaigę, neišsimiegoję nesėskite už vairo.

Susiję straipsniai


Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *