HOROSKOPAS gruodžio 2-ajai, penktadieniui

Horoskopas

Kviečiame praskleisti paslapties šydą ir paskaityti, ką Jums pranašauja šiandienos horoskopas.

AVINAS

Tikriausiai daug dėmesio skirsite draugams ir pažįstamiems bei mėgstamai veiklai. Regis, labai padės kažkieno tarpininkavimas, palaikymas. Visgi dėl slaptos aferos ar apkalbų gali kilti šiokių tokių nemalonumų.

JAUTIS

Diena bus kupina neaiškumų, nerimo. Prieš ko nors imantis, pravartu įvertinti savo jėgas ir galimybes, nes jūsų energetinis potencialas bus gana mažas. Siekimas dėl ko nors konkrečiai susitarti gali nueiti perniek.

DVYNIAI

Diena prieštaringa. Neužsiverkite nuo tų, kuriems reikia draugiško patarimo, gero žodžio. Jeigu žmogui reikia atjautos, pastiprinimo, neempatiška kritika gali tik pabloginti būseną. Saugokitės vagių ir patys elkitės etiškai.

VĖŽYS

Regis, daug laiko šiandien atims darbai, pareigos. Neapsiribokite vien reikalais, pasilikite energijos ir malonesniems, dvasingesniems dalykams. Nežiopsokite kelyje.

LIŪTAS

Nelabai suprasdami savo norus, galite pradėti kažką keisti, galbūt skatinami iš šalies. Vis dėlto naujovėms dar turite pasiruošti. Jeigu skubate išvykti į kelionę, nepalikite nebaigto darbo, netvarkingos technikos.

MERGELĖ

Verslo ar darbo partneriai gali siūlyti viliojamas naujoves, daryti spaudimą dėl investavimo, kažką žadėti ir pan. Visgi sunku bus atskirti grūdus nuo pelų, t. y. naudingą variantą nuo apgaulingo.

SVARSTYKLĖS

Galite pasimesti tarp kelių pasiūlymų, susižavėjimo objektų ar pan. Iš kelių variantų pasirinkti geriausią gali būti nelengva. Pasitarkite su gyvenimo partneriu, patikimu artimu žmogumi.

SKORPIONAS

Gali paaiškėti bendradarbiavimo nauda arba naujos galimybės jį pagerinti, kažką pakeisti. Turbūt susidomėsite racionalia mityba, dieta, įvaizdžiu, sveikatos stiprinimu.

ŠAULYS

Galimi reikalai, susiję su pramogų verslu, kūrybiniais projektais, vaikų lavinimu. Regis, būsite pakviesti į pobūvį, renginį ir suksite galvą, kuo kitus nustebinti. Nepersistenkite. Saikas, subtilumas svarbus ir juokaujant, ir flirtuojant.

OŽIARAGIS

Ši diena bus malonesnė, jeigu rytas prasidės nuo gerų šeiminių santykių, palaikančio dėmesingumo vienas kitam. Pasisaugokite sukčių, tikrinkite informaciją.

VANDENIS

Daug bendrausite telefonu, internetu. Jeigu įklimpote į problemas, susigaudyti situacijoje gali padėti specialisto konsultacija. Daugės išlaidų įvaizdžiui bei dovanoms.

ŽUVYS

Norėsis išsiveržti iš kasdieninės rutinos, kažką keisti savo aplinkoje, užsiėmimuose. Daugiau galvosite apie finansinius, turtinius interesus, kalėdines dovanas.

Susiję straipsniai


Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *