HOROSKOPAS gruodžio 1-ajai, ketvirtadieniui

Horoskopas

Kviečiame praskleisti paslapties šydą ir paskaityti, ką Jums pranašauja šiandienos horoskopas.

AVINAS

Galimos nelinksmos nuotaikos, išgyvenimai, susiję su artimaisiais arba su sveikata. Situacija atrodys neaiški, kupina bauginamų šešėlių. Saugokitės avarijų ir infekcijų. Derėtų labiau pasitikėti savimi ir vengti savęs gailėti. Imkite save į rankas.

JAUTIS

Tikriausiai pastebėsite, kad tai, ką planavote, apie ką svajojote, yra nelengvai įgyvendinama. Galbūt dėl to, kad asmuo, žadėjęs paramą ar tarpininkavimą, ims išsisukinėti. Kita vertus, turėtų sektis kūrybinė veikla.

DVYNIAI

Regis, neišvengsite įtampos profesiniuose ir asmeniniuose santykiuose. Nepersistenkite dirbdami ir bendraudami, neeikvokite tuščiai energijos, jei matote, kad jūsų nevertina, negirdi. Tačiau jei kažko imatės, atlikite sąžiningai, nepriekaištingai.

VĖŽYS

Šiandien dėl kažko bus labai lengva apsigauti, susikompromituoti. Net jei labai stengsitės viską daryti tinkamai, smulkių nesklandumų pasitaikys. Svarbu objektyviai ir kartu tolerantiškai vertinti kitų žmonių poelgius, tiesas.

LIŪTAS

Finansinių bėdų neįveiksite, jeigu neatsakingai plauksite pasroviui arba griebsite daugiau, nei nusipelnėte. Stenkitės atiduoti ir atsiimti skolas. Išmeskite nereikalingus daiktus, jei nebegalite jų panaudoti. Saugokite savo ir kitų sveikatą.

MERGELĖ

Nelabai seksis tvarkyti su verslu, visuomenine ar politine veikla susijusius reikalus. Galite susidurti su priešiškumu, manipuliavimu, provokavimu. Galbūt patirsite žalą. Svarbu išlikti sąžiningiems ir nesileisti į aferas.

SVARSTYKLĖS

Su ūpu dirbti ir gerai jaustis jums gali sutrukdyti nemaloni informacija, nesėkmingas studijų atsiskaitymas ar interviu, nekokie medicininiai rodikliai, incidentas kelyje ar pan. Iš seno gerbėjo galite gauti naudingą patarimą.

SKORPIONAS

Regis, būsite viliojami finansine rizika arba malonumais, kurie nemažai kainuoja. Gali būti priminti kažkokie jūsų pažadai. Darbų ir pagundų sūkuryje nepamirškite savo vaikų, augintinių.

ŠAULYS

Šiandien jūsų nuotaikų kaita daug ką stebins. Galimos įvairios pretenzijos. Galbūt neįvyks numatytas susitikimas arba kils nemalonus ginčas, pavydo scena. Pasisaugokite traumų, ugnies, dujų, nesukelkite avarijų.

OŽIARAGIS

Galite išgirsti žinią, kuri atskleis tam tikras paslaptis, išsklaidys gandus. Kita vertus, netikėtas nesusipratimas gali išmušti jus iš pusiausvyros, pakirsti pasitikėjimą artimu žmogumi, jūsų santykiais. Kontroliuokite savo elgesį ir žodžius.

VANDENIS

Šią dieną geriausia būtų praleisti ramiai, vengiant avantiūrų ir bereikalingų išlaidų. Labai lengva nusipirkti nekokybišką prekę, patirti nuostolį. Būkite dėmesingi vaikams, saugokite juos nuo pavojingų pagundų.

ŽUVYS

Kažkas jums kels didelį nerimą, vers abejoti vienu ar kitu pasirinkimu, gautais pažadais. Nepervarkite dirbdami bei nekritikuokite kolegų netgi už akių. Saugokitės vagysčių, traumų, ugnies, dujų.

Susiję straipsniai


Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *