HOROSKOPAS gegužės 9-ajai, pirmadieniui

Horoskopas

Kviečiame praskleisti paslapties šydą ir paskaityti, ką Jums pranašauja šiandienos horoskopas.

AVINAS

Jums gali tekti atsakingiau vykdyti tėviškas arba pedagogines pareigas. Jeigu patys to dar nesuvokėte, apie tai gausite pastabų iš aplinkinių. Galbūt pristatysite pradedamo projekto gaires ar jo pradinius rezultatus.

JAUTIS

Šiandien gali tekti užsiimti praktiniais šeimos reikalais. Iš artimų žmonių galite sulaukti priekaištų, kad jums per mažai rūpi jų emocinės, psichologinės problemos. Regis, pagyvenusiam asmeniui reikia neatidėliotinos pagalbos.

DVYNIAI

Aktualūs bus reikalai, susiję su žiniasklaida, mokslu, ryšiais, reklama. Iš jūsų bus tikimasi daugiau konkretumo, tikslumo. Tinkamai bendraukite, nes kaip šauksite, taip jums ir atsilieps.

VĖŽYS

Būsite nusiteikę siekti materialinio ir kitokio stabilumo, tvarkyti dokumentus, deklaruoti pajamas. Jeigu mėginsite įsidarbinti, jums gali pasisekti, net jei darbo interviu pasirodys nemalonus ir keliantis didelę emocinę įtampą.

LIŪTAS

Galimi susitikimai su oficialiais veikėjais, politikais ar darbdaviu. Apskritai, situacija pareikalaus tvirtumo ir emocinio atsparumo. Taps akivaizdu, kad reikia labiau sukonkretinti užduotis, sąlygas, tarpusavio įsipareigojimus.

MERGELĖ

Šiandien galite lengvai prarasti realybės jausmą arba panirti į pesimizmo debesį. Nerimausite dėl sveikatos, finansų ir kitų gyvenimo iššūkių. Stenkitės išsaugoti emocinę pusiausvyrą. Nesiremkite nepatikrintais faktais, virtualiomis paskalomis.

SVARSTYKLĖS

Regis, susitikimai, pokalbiai su draugais, pažįstamais jums suteiks svarbių žinių. Kita vertus, kils dilemų, jei jūsų bus prašoma rimtai įsipareigoti, prisijungti prie tam tikros grupės ar veiklos.

SKORPIONAS

Emociškai nelengva, bet produktyvi diena dalykiškiems žmonėms, ypač jei galvojama apie karjeros perspektyvas, verslo partnerystę. Jeigu jums dabar pavyks išsilaikyti prieš konkurentus ar nepatenkintus kolegas, tai pasijusite gana tvirtai.

ŠAULYS

Šiandien teks pasiryžti dalykiniams pokalbiams, vizitams pas valdininkus arba studijų atsiskaitymams. Bet kuriuo atveju, privalėsite įtemptai pasimokyti ir padirbėti.

OŽIARAGIS

Diena bus gana įtempta. Regis, turėsite nenumatytų išlaidų ir reikalų su kreditoriais, antstoliais, draudimo specialistais ar pan. Pravartu peržiūrėti dokumentus ir įvesti reikiamą tvarką tiek juose, tiek darbo aplinkoje.

VANDENIS

Šiandien nieko gero nesitikėkite, jeigu patys vengiate įsipareigojimų ir negerbiate tų, kurie jų nevengia, stengiasi už kelis. Kritikuoti ir priekaištauti kiekvienam lengva. Pasistenkite toleruoti kitokią nuomonę.

ŽUVYS

Šiandieną labai išrankiai vertinsite savo ir aplinkinių išvaizdą, darbo kokybę. Turėtumėte aiškiau pajusti, kokiam darbui nepristigsite jėgų bei galimybių. Galite prisiimti nelengvą įsipareigojimą.

Susiję straipsniai


Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.