HOROSKOPAS gegužės 8-ajai, sekmadieniui

Horoskopas

Kviečiame praskleisti paslapties šydą ir paskaityti, ką Jums pranašauja šiandienos horoskopas.

AVINAS

Šiandien būkite atidesni savo vaikams, mylimiesiems. Jų nuojautos, baimės gali būti ne be pagrindo. Vakaro rizika gali daug kainuoti. Galbūt tam tikra prasme nudegsite.

JAUTIS

Šiandien galbūt teks susitaikyti su kai kuriais dalykais, artimųjų poelgiais. Gali būti, kad jus aplankys įkvėpimas, kils naujų idėjų. Vakare venkite abejotinų pramogų ir avantiūrų, nes tai gali jums per daug kainuoti. Atsargiai su elektra, ugnimi.

DVYNIAI

Apie kitus asmenis šiandien mažiau kalbėkite ir šmaikštaukite, nes galite nepataikyti į reikiamą toną ar temą. Tinkamai elkitės su įrengimais, technika, elektra.

VĖŽYS

Jums norėsis ramios atmosferos, komforto, stabilumo. Galite susidaryti nemažą pageidaujamų pirkinių sąrašą. Deja, netikėti vakaro nuotykiai gali nekaip atsiliepti ir piniginės turiniui, ir svarbių santykių eigai.

LIŪTAS

Prieštaringa diena. Tai atrodys, jog viskas klostosi puikiai, tai kažkas staiga viską tarsi pakeičia ir sujaukia ne tik jūsų, bet ir kitų planus. Nederėtų provokuoti ir erzinti aplinkinių.

MERGELĖ

Neskubėkite daryti išvadų ir priimti sprendimų, vien tik išgirdę apkalbas ar remdamiesi nepatikrintais įtarimais, spėlionėmis. Dar labiau nieko nelaimėsite, jeigu nusiraminimui griebsitės svaigalų. Vakare gali „kvailioti“ elektros įranga.

SVARSTYKLĖS

Šiandien būsite nusiteikę plepėti su draugais bei reikštis socialiniuose tinkluose. Lengvai galite nukentėti dėl savo per ilgo liežuvio. Vakare apskritai mažiau bendraukite ir komentuokite, jeigu norite ramių nervų.

SKORPIONAS

Įdomi diena, nes kiekvienas žodis, gestas gali lemti kažkokį posūkį. Jeigu elgsitės netinkamai, nenustebkite sulaukę akibrokšto. Reikėtų vengti kritikuoti kitus. Atsargiai elkitės su elektra.

ŠAULYS

Tikėtina, kad esate ištrūkę iš namų pasidairyti kažkur toliau arba leidžiate laiką su nepažįstamais žmonėmis, užsieniečiais. Pasisaugokite sveikatos sutrikdymo. Verčiau nedegustuokite įtartinų produktų, saugokitės pavojingų gyvių.

OŽIARAGIS

Jeigu laiku nesutvarkėte finansinių reikalų, tai nesistebėkite, kad šiandien jūsų neapleidžia mintys apie juos. Vakare galite pasielgti kažkaip neįprastai, rizikingai. Saugokite nuo pavojų vaikus.

VANDENIS

Šiandien aplinkiniams darysite prieštaringą įspūdį – vieniems pozityvų, kitiems – nekokį. Kažkaip neprognozuojamai elgsitės ir tai gali vesti iš pusiausvyros aplinkinius. Verčiau nerizikuokite svarbiais santykiais ir savo santaupomis.

ŽUVYS

Šiandien verčiau nesusižavėkite keistais pasiūlymais – tikriausiai jie viliojamai atrodo tik iš pirmo žvilgsnio. Venkite neapgalvotų komentarų bei rizikos kelyje, ypač vakare.

Susiję straipsniai


Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.