HOROSKOPAS gegužės 6-ajai, penktadieniui

Horoskopas

Kviečiame praskleisti paslapties šydą ir paskaityti, ką Jums pranašauja šiandienos horoskopas.

AVINAS

Nors stengsitės atrodyti pareigingi ir reikalingi darbe, namie ar visuomenėje, visko neaprėpsite. Šiandien orientuokitės į šeimą, stabilumą, kurkite šiltą mikroklimatą.

JAUTIS

Regis, šiandien neatsisakysite padiskutuoti mėgstančios draugijos. Norėdami pademonstruoti, kaip gerai esate informuoti vienu ar kitu klausimu, pasistenkite nepersistengti.

DVYNIAI

Gana palanki diena tvarkyti reikalus, kurie vienaip ar kitaip susiję su komfortu, nekilnojamuoju turtu, pinigais. Galite sėkmingai sudaryti komercines sutartis.

VĖŽYS

Šiandieną pravartu nuodugniai planuoti, įvertinti savo galimybes, jėgas, lėšas. Gali nudžiuginti kokybiški pirkiniai. Vakare geriausiai jausitės įprastoje namų aplinkoje.

LIŪTAS

Šiandien būsite linkę pasinerti į fantazijų pasaulį ir jį projektuoti tikrovėje. Pagalvokite apie savo siekių realumą ir įvertinkite finansines bei kitas galimybes.

MERGELĖ

Šiandien jau jusite artėjančio savaitgalio nuotaikas. Darbe rasite laiko paflirtuoti, pašmaikštauti. Pasijusite populiaresni kolektyve. Vakare neišvengsite draugijos, net jei jos nenorite.

SVARSTYKLĖS

Labiau derinkitės prie aplinkybių ir kitų žmonių. Galbūt draugiškas dalykinis pokalbis pakryps tokia linkme, kad pavyks susitarti dėl būsimo projekto.

SKORPIONAS

Šiandien gali tekti kažkur toliau vykti poilsio ar darbo reikalais, arba rūpintis atvykusiais iš kitur ar besiruošiančiais išvykti. Tačiau jei sumanėte išvykti, kad pabėgtumėte nuo problemų, jos seks iš paskos ir pasprukti pavyks tik trumpam.

ŠAULYS

Ši diena bus produktyvi, jeigu tvarkote investicijų, palikimo, draudimo reikalus, deklaruojate pajamas. Nestokosite išradingumo, apsukrumo. Nusimato pasimatymas.

OŽIARAGIS

Tai diena, kai negalėsite skųstis net aršiausiais savo oponentais ar konkurentais. Regis, vietos užteks visiems. Vakaras žada aktyvią veiklą su artimais žmonėmis, vaikais ar gerbėjais.

VANDENIS

Aktyviai spręsite profesines, ūkines bei kitas problemas. Jeigu kils ūpas keisti darbą, neskubėkite spontaniškai teikti pareiškimo. Pagalvokite bent porą dienų.

ŽUVYS

Regis, jums rūpės reikalai, susiję su kūrybiniais ar kitokiais projektais, įsipareigojimais dėl vaikų, meilės. Viskas turėtų baigtis gana sėkmingai. Atsipalaiduokite ir nebijokite improvizuoti.

Susiję straipsniai


Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.