HOROSKOPAS gegužės 4-ajai, trečiadieniui

Horoskopas

Kviečiame praskleisti paslapties šydą ir paskaityti, ką Jums pranašauja šiandienos horoskopas.

AVINAS

Šiandien turėsite daug darbo ir vikriai suksitės. Politinė, verslo, medicininė veikla pateiks painių rebusų. O jeigu mintys sukasi apie meilę, tai romanas jau laukia jūsų.

JAUTIS

Ši diena stiprins komforto, gerovės poreikį. Daugiau galvosite ir apie ateitį, savo bei kitų. Tai, ką kuriate, statote, išties atliekate atsakingai, tačiau taip nebūtinai galvoja su jumis susiję žmonės, kolektyvas. Gali tekti įrodinėti, teisintis.

DVYNIAI

Asmenines problemas jums mėgins padėti spręsti artimieji. Dėl to turėtumėte pasijusti kiek saugiau. Galbūt gausite pasiūlymą, susijusį su darbu, verslu ar nuoma.

VĖŽYS

Šiandien daugiau svajosite negu realiai veiksite. Visgi svajonės bus panašios į rimtų planų, idėjų generavimą. Labai tikėtina, kad vėliau tuo sudominsite ir kitus žmones. Galima netikėta virtuali pažintis, kuri gali būti svarbi.

LIŪTAS

Šiandien jums labai rūpės draugų ir vaikų poreikiai bei interesai, arba jie privers atkreipti į juos dėmesį savo keistais poelgiais. Tikriausiai bus gundymų ryžtis finansinei rizikai.

MERGELĖ

Sulauksite viliojamų pasiūlymų, tačiau stokosite pasitikėjimo kitų žmonių gebėjimais ar jų sąžiningumu. Jeigu ruošiatės egzaminui, interviu ar pristatymui, jums turėtų puikiai pavykti.

SVARSTYKLĖS

Regis, šiandien aktualesni bus su mokslais, teisėtvarka, kultūra, užsieniu, tarptautiniu projektu susiję reikalai. Nelengva bus apsispręsti, jeigu gausite pasiūlymą keisti darbą, leistis į kelionę ar kt.

SKORPIONAS

Verslo partneris arba mylimas asmuo reikalaus paramos, garantijų, įsipareigojimo. Galite imtis veiklos, kuriai prireiks investicijų, energijos ir kuri atrodys panaši į avantiūrą.

ŠAULYS

Gali apvilti asmuo, su kuriuo dėl kažko svarbaus susitarėte. Būkite kantrūs, ieškokite kitų variantų. Tikėtina, kad kitos galimybės bus vertingesnės nei tos, kurias praradote.

OŽIARAGIS

Rimtų pastangų gali pareikalauti studijų reikalai arba viešos kalbos, projekto rengimas, pristatymas, straipsnio rašymas. Apskritai, tokia ar panaši veikla turėtų sektis, tačiau vertintojai bus priekabūs. Atsargiai kelyje.

VANDENIS

Šiandien galite pajusti šiokį tokį permainų troškulį bei nepasitenkinimą esama padėtimi. Tam tikra avantiūra gali atnešti naudos, jeigu parems artimieji. Visgi jūsų slepiami dalykai gali būti pastebėti ir teks šį tą aukoti, atlyginti.

ŽUVYS

Šiandien gana daug dėmesio skirsite šeimos klausimams. Norėsis sudėlioti tam tikrus taškus, kad paaiškėtų, kaip gyventi toliau, ar nekeisti gyvenamosios vietos ir pan.

Susiję straipsniai


Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.