HOROSKOPAS gegužės 12-ajai, ketvirtadieniui

Horoskopas

Kviečiame praskleisti paslapties šydą ir paskaityti, ką Jums pranašauja šiandienos horoskopas.

AVINAS

Galvokite, ką žadate, nes neišpildyti pažadų nebus galimybės arba per daug kainuos. Galite išgirsti priekaištų, kurie sujauks nuotaiką. Tokiu atveju patys sau pasakykite komplimentų, raskite už ką pagirti.

JAUTIS

Nors rytą pradėsite pagal susidarytą darbų kupiną dienotvarkę, gali kilti netikėtų trikdžių. Nedidelė pauzė reikalų nesugadins, jeigu patys nenuleisite rankų.

DVYNIAI

Nusimato gana painūs darbai. Malonių emocijų gali suteikti tarnybinis flirtas. Galite įsivelti į meilės trikampio peripetijas. Tokiu atveju laukia santykių aiškinimasis.

VĖŽYS

Būsite pakankamai racionalūs ir pasitikintys arba mėginsite atrodyti kompetentingi. Visgi nelabai aiškiu klausimu pravartu pasitarti su specialistais, pasikonsultuoti.

LIŪTAS

Ši diena skatins mokytis, plėsti akiratį, demonstruoti žinias publikai ar bendraminčiams. Įdomių išgyvenimų suteiks lauktas renginys, interviu ar informacija. Visgi galite patirti nuostolių dėl noro greitai praturtėti ar pasipelnyti.

MERGELĖ

Galite pakliūti į draugiją, kuri skatins norą aktyviai veikti, imtis verslo ar pan. Verčiau neskubėkite pirkti ir parduoti, pasiskaičiuokite, kas jums naudingiau. Širdį gali kiek užgauti keisti priekaištai, nedoros manipuliacijos.

SVARSTYKLĖS

Gali spręstis kai kurie su verslu, bendradarbiavimu, finansinėmis arba teisinėmis peripetijomis susiję klausimai. Verčiau nežaiskite dvigubo ar abejotino žaidimo. Labiau rūpinkitės sveikata.

SKORPIONAS

Negalėjimas apsispręsti aktualiu klausimu jums gali sukelti neramių minčių. Pasistenkite, kad neatsirastų proga slaptiems priešams jus apjuodinti. Nesivelkite į intrigas, neliežuvaukite.

ŠAULYS

Šiandien labai svarbu derinti planus, veiksmus su kolektyvų ar komanda, kartu priimti sprendimus. Tai garantuos tęstinį palaikymą bei išvengsite vienašališkos atsakomybės.

OŽIARAGIS

Šiandien rūpesčių maratonas persikels į darbo aplinką. Galite prisiimti nelengvus įsipareigojimus ir atsakomybę. Visgi reikalai klostysis nevienareikšmiškai. Jums nebūtinai pritars artimieji arba tie, kuriais labiausiai pasitikite.

VANDENIS

Mintys suksis apie ateities planus. Tikėtini pokalbiai su įtakingais pažįstamais arba užsieniečiais, darbo interviu ar kt. Gali būti, kad dėl kažko svarbaus pavyks susitarti.

ŽUVYS

Laiku atlikite būtinas verslo, finansines operacijas, pasidomėkite mokesčių, verslo naujovėmis. Tai gali jums padėti suvaldyti situaciją, kuri garantuoja finansinį ar kitokį saugumą.

Susiję straipsniai


Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.