HOROSKOPAS birželio 8-ajai, trečiadieniui

Horoskopas

Kviečiame praskleisti paslapties šydą ir paskaityti, ką Jums pranašauja šiandienos horoskopas.

AVINAS

Šiandien neblogai seksis kurti komfortą, grožį, užsiimti aplinkos dizainu, amatais. Vis dar geras metas pradėti praktikuoti sveikesnį gyvenimo būdą, sportuoti. Jeigu negaluojate, eikite pasitikrinti sveikatos.

JAUTIS

Šiandien naujai pažvelgsite į verslo galimybes, ypač jei tai susiję su kūryba, vaikų laisvalaikio, renginių organizavimu. Gali puikiai pasisekti, jei ruošiatės pristatyti projektą, kreiptis į rėmėjus ar pasirodyti prieš publiką. Nenuvils ir meilės pasimatymas.

DVYNIAI

Šiandien jums geriausiai seksis suktis artimiausioje aplinkoje, buityje, spręsti savas ir namiškių problemas. Pasistenkite, kad mikroklimatas šeimoje būtų kuo šiltesnis, draugiškesnis. Venkite svaigalų, saugokitės apsinuodijimo, infekcijos.

VĖŽYS

Dieną būsite nusiteikę tartis, derėtis, priimti įvairią informaciją, tvarkyti dokumentus. Jūsų mintys, idėjos bus išklausomos gana geranoriškai. Vakare tapsite „naminiais“, trokšite ramaus privatumo.

LIŪTAS

Šiandien tikriausiai sulauksite praktiškų asmenų pagalbos, patarimų. Galite susigundyti nepigiu pirkiniu. Arba pasitaikys proga papildomai užsidirbti, susitarti dėl kredito, nuomos, pageidaujamų mainų ar kt.

MERGELĖ

Viskas klostysis neblogai, jeigu aiškiai žinosite, ką norite toliau veikti, ko siekti. Svarbus yra konkretus planas. Visgi nelabai suvoksite santykius su kai kuriais žmonėmis ir galite klysti, vertindami jų ketinimus.

SVARSTYKLĖS

Šiandien venkite triukšmingų susibūrimų, emocinės įtampos. Nors gerai derės jūsų praktiškoji ir meniškoji asmenybės pusė, neturėsite tiek energijos, kad galėtumėte produktyviai veikti iš pat ryto. Vakare tapsite aktyvesni.

SKORPIONAS

Šiandien nesunkiai pritrauksite bendraminčius, kuriuos žavi ir traukia tos pačios idėjos. Kartu galite nemažai nuveikti. Vakarui nebeplanuokite aktyvios veiklos, šurmulio, nes ūpo tam nebeturėsite.

ŠAULYS

Protinė ir fizinė įtampa neleis jums atsipalaiduoti. Galbūt teks spręsti nemažą profesinę problemą ar dilemą. Regis, sugebėsite taip sutvarkyti savo reikalus, kad „ir avis liktų sveika, ir vilkas sotus“.

OŽIARAGIS

Tikriausiai teks bendrauti su įtakingais asmenimis, užsieniečiais, rengti publikacijas, mokslinius darbus, arba tame procese dalyvauti. Galite vykti į konferenciją, seminarą.

VANDENIS

Venkite finansinių ir verslo eksperimentų, jei neturite pakankamai žinių, nepasvėrėte savo galimybių. Kitas dalykas, jeigu viskas puikiai parengta, yra galimybių ir rėmėjų. Tuomet jums tikrai seksis.

ŽUVYS

Gana palanku tvarkyti nuosavybės, finansinius reikalus. Tik svarbu atkreipti dėmesį į teisinę reikalų pusę, kad čia neliktų spragų. Be to, ramybės neduodančios abejonės – svarbus rodiklis, kad ne viskas tvarkoje. Saugokitės sukčių.

Susiję straipsniai


Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.