HOROSKOPAS birželio 7-ajai, antradieniui

Horoskopas

Kviečiame praskleisti paslapties šydą ir paskaityti, ką Jums pranašauja šiandienos horoskopas.

AVINAS

Šiandien būsite ne itin gerai nusiteikę. Galbūt jus arba artimą žmogų vargins nekokia savijauta arba atsiras papildomų ūkinių rūpesčių. Nerimausite ir dėl verslo, pinigų.

JAUTIS

Jus džiugins galimybė daryti įtaką kitiems, rasti gerbėjų, patikti publikai ir pan. Augs ūpas sportuoti, rungtyniauti ar realizuoti save per kūrybinę veiklą, vaikų lavinimą.

DVYNIAI

Ši diena turėtų būti rami. Tikriausiai tenkinsitės rutina, asmeninėmis aktualijomis. Visgi tą ramybę sujauksite, jeigu pasiduosite kitų žmonių manipuliacijoms.

VĖŽYS

Noriai bendrausite, demonstruosite žinias, žarstysite patarimus. Išgirsite įvairių naujienų, gandų. Kažkokia informacija tiesiogiai ar netiesiogiai pasitarnaus ir jums asmeniškai.

LIŪTAS

Jeigu pavyks užglaistyti kai kurias finansines spragas, jums iš karto palengvės. Galimas ir netikėtas verslo sandoris. Tinkama diena ir tiesiog ramiam atsipalaidavimui, pasilepinimui.

MERGELĖ

Jeigu jūsų veikla ar bendravimas su kitais reikalauja įžvalgos, intuicijos, tai jums seksis geriau nei kitiems. Tikėtinas ir meninis įkvėpimas, ir komercinė uoslė. O jeigu galite sau leisti šiandien nesinerti iš kailio, tai taip ir padarykite.

SVARSTYKLĖS

Galite sužinoti tai, kas buvo nuo jūsų slepiama. Galbūt atsiras konfidencialių reikalų, kuriuos turėsite tvarkyti slapta nuo kitų. Viešintis šiandien apskritai nepatariama.

SKORPIONAS

Bendri projektai teikia neblogų vilčių, tačiau pastangų teks įdėti nemažai. Jūsų vertybinė pozicija sulauks kritikos strėlių, o dėl to gali trikdytis planų įgyvendinimas.

ŠAULYS

Šiandien jums iš galvos neišeis karjera, politika. Per ilgai galvodami, fantazuodami, kaip turėtų būti, galite prarasti objektyvumą ir realybės suvokimą, arba perleisti iniciatyvą kitiems.

OŽIARAGIS

Netikėtumų galite sulaukti, jeigu pastaruoju metu įklimpote rutinoje. Dėl studijų, mokslo reikalų ar su kelione, užsieniu susijusių klausimų teks pasukti galvą, atsirinkinėti informaciją nuolat kintančiame jos sraute.

VANDENIS

Šiandien mintys įkyriai suksis apie pinigus, mokesčius, finansinius įsipareigojimus. Rūpės kainų pokyčiai, draudimas, palūkanų normos, akcijų biržų informacija.

ŽUVYS

Ir jums, ir jūsų artimiesiems labai aktualu gali būti apsispręsti dėl šeimos biudžeto paskirstymo įvairioms reikmėms, nuosavybės ar turto įteisinimo, dalybų ar pan. Jeigu gyvenimas slenka įprasta vaga, rimtesnių problemų išvengsite.

Susiję straipsniai


Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.