HOROSKOPAS birželio 6-ajai, pirmadieniui

Horoskopas

Kviečiame praskleisti paslapties šydą ir paskaityti, ką Jums pranašauja šiandienos horoskopas.

AVINAS

Šiandien daug lems pareigos jausmas, kantrybė. Tikėtina, kad labiau nei paprastai rūpinsitės savo ir aplinkinių, augintinių sveikata, mityba, švara, higiena, grožiu.

JAUTIS

Šiandien parodysite daug kūrybingumo ir energijos užsiimdami įvairia veikla. Gali atsirasti naujas gerbėjas, pomėgis ar užsiėmimas. Labiau saugokite vaikus.

DVYNIAI

Tikriausiai ši diena privers pasirūpinti pinigų, nuosavybės reikalais bei dokumentais. Jeigu galite, prioritetą teikite namams, šeimai, pabendraukite su toliau gyvenančiais artimaisiais.

VĖŽYS

Jeigu būsite ištikimi teisingiems principams, laikysitės priimtų taisyklių, diena nepateiks nemalonių staigmenų. Planuosite susitikimus. Pasistenkite būti kuo tolerantiškesni.

LIŪTAS

Veikiausiai jums pavyks įgyvendinti planuotą komercinę operaciją. Jeigu kam nors rinksite dovaną, tai pasižymėsite praktišku požiūriu. Neužmirškite, kad jūsų nuoširdaus dėmesio labai reikia artimam žmogui.

MERGELĖ

Tikriausiai jums teks užsiimti protiniu darbu, diskutuoti, teikti interviu ar pan. Nerimo gali kelti nesusipratimai asmeniniuose santykiuose ir itin jautri aktualija – šeimos gerovė, gyvenimo sąlygos.

SVARSTYKLĖS

Šiandien galite patirti keistų nuojautų ar net mistinių ženklų. Jeigu kažkokių įsipareigojimų ar planų įvykdyti nepajėgiate, turbūt suvoksite, ką ir kaip turite daryti. Saugokite sveikatą.

SKORPIONAS

Maloniausiai šiandien jausitės ne namuose, o būdami visuomeniniuose renginiuose, kelionėje ar pan. Galima tikėtis populiarumo, nesavanaudiškos pagalbos.

ŠAULYS

Teks daug ką daryti paskubomis, patiriant spaudimą. Dėl to norėsis išsisukinėti, gudrauti. Kita vertus, jums oponuojantys asmenys gali jums net labai pasitarnauti viena ar kita prasme, kažko svarbaus išmokyti.

OŽIARAGIS

Neblogai seksis protinė veikla. Įspūdžių patirsite bendraudami su žmogumi, atvykusiu iš toli, arba su tuo, iš kurio galima gauti reikalingos informacijos, pasitarti dėl kelionės, studijų ir pan.

VANDENIS

Šiandien turėsite paplušėti srityse, susijusiose su verslu, finansais, komercija. Turbūt nemažai kainuos norimas projektas, kelionė ar pan. Gana sumaniai spręsite psichologines vaikų, artimųjų problemas.

ŽUVYS

Jeigu turite teisinių, verslo, švietimo ar kitų problemų, turbūt surasite sąjungininkų, nusiteikusių jus ginti, paremti. Įmanomi pasiekimai per tarpininkavimo veiklą.

Susiję straipsniai


Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.