HOROSKOPAS birželio 25-ajai, šeštadieniui

Horoskopas

Kviečiame praskleisti paslapties šydą ir paskaityti, ką Jums pranašauja šiandienos horoskopas.

AVINAS

Šiandien pasižymėsite geru apetitu įvairiomis prasmėmis. Mėgausitės žemiškais malonumais, gamta. Visgi galbūt nesugebėsite kažkuo draugiškai pasidalinti su bičiuliu.

JAUTIS

Šiandien būsite jautrūs, emocionalūs. Jums norėsis apsaugoti savo vidinį pasaulį nuo bet kokių įtampų. Regis, tenkinsitės asmenine erdve, artimiausių žmonių draugija, įprasta aplinka.

DVYNIAI

Jums stigs energijos arba realybės jausmo. Intuityviai suvoksite, ką galite pakeisti, o ko – ne. Neignoruokite kitų žmonių noro jus suprasti. Visgi pernelyg neatviraukite, saugokite paslaptis. Nepiktnaudžiaukite svaigalais.

VĖŽYS

Ši diena skatins komunikuoti, komentuoti, ieškoti informacijos ir ja dalintis. Jeigu negalvodami per daug plepėsite, patirsite nuostolį. Verčiau nesigirkite gaunama nauda, santaupomis ir pan.

LIŪTAS

Regis, jūs turėsite rimto darbo, pareigų ir savaitgališkas atsipalaidavimas nelabai rūpės. Tai nelabai patiks artimiesiems, turintiems kitokių laisvalaikio planų sau ir jums. Arba jiems nuotaiką gadins jūsų reikalavimai.

MERGELĖ

Šiandien jus ypač domins kelionės, tarptautiniai įvykiai, o galbūt ir politika, filosofija, kultūros bei švietimo aktualijos, pasaulėžiūrų takoskyra internete ir pan. Tikėtina, kad ištrūksite kur nors toliau nuo namų, rutinos.

SVARSTYKLĖS

Kils klausimų dėl skolų, išlaidų, daiktų vertės ar kainos. Gali kilti nenumaldomas noras išlaidauti. Galbūt kažkuo nustebins vaikai, tuo pačiu sukeldami naujų rūpesčių.

SKORPIONAS

Šiandien jausitės geriau būdami su sutuoktiniu, partneriu nei vienumoje ar nepažįstamų žmonių draugijoje. Pasisaugokite nemalonių incidentų viešumoje.

ŠAULYS

Būsite nusiteikę tvarkyti ir puošti save bei namų aplinką, augintinius. Jeigu gerai jaučiatės, pravartu drauge su vaikais ar mylimu žmogumi pasportuoti, daug laiko leisti gryname ore, gamtoje.

OŽIARAGIS

Diena prabėgs užsiimant tuo, kas jums smagu, įdomu. Gali būti, kad vaikai ar vaikų lavinimas, mokslai, studijos, kūryba šiandien bus aktualiausios temos.

VANDENIS

Tikėtina, kad apsiribosite įprasta savaitgalio aplinka bei užsiėmimais, nors suplanavę galite būti įdomesnių dalykų. Daugiau dėmesio teks skirti artimiesiems, augintiniams.

ŽUVYS

Trokšite įspūdžių, bendravimo, kelionių, tačiau gali tekti pasimokyti. Regis, dėl reikalingos informacijos ar patarimo teks uoliai panaršyti po internetą, paskambinėti draugams, pažįstamiems.

Susiję straipsniai


Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.