HOROSKOPAS birželio 21-ajai, antradieniui

Horoskopas

Kviečiame praskleisti paslapties šydą ir paskaityti, ką Jums pranašauja šiandienos horoskopas.

AVINAS

Tai turėtų būti puiki diena. Jeigu jums svarbūs santykiai yra pašliję, pamėginkite juos atnaujinti. Pravartu pasidalinti mintimis su jums svarbiu žmogumi, atskleisti savo troškimus.

JAUTIS

Šiandien be pastangų galite nuplaukti į ramesnį, saugesnį vidinio pasaulio uostą. Regis, gebėsite į viską reaguoti taikiai, meditatyviai, vadovautis filosofiniu požiūriu. Jus gali pakerėti romantiška intriga.

DVYNIAI

Būsite nusiteikę organizuoti bendraminčių, bičiulių susiėjimus. Galbūt kils noras paklausyti draugiško patarimo ir keisti įvaizdį. Jeigu apsilankysite grožio salone, dailiai pakoreguosite įvaizdį.

VĖŽYS

Jausite emocinę įtampą, jei teks nemažai triūsti darbe ar buityje, užsiimti organizaciniais reikalais, pasisakyti viešai. Tiesiog atsipalaiduokite ir pasistenkite, kad kitiems žmonėms šalia jūsų būtų jauku ir malonu.

LIŪTAS

Gali būti, kad vyksite tolėliau nuo namų, dalyvausite tarptautiniame renginyje ar pan. Arba sulauksite dėmesio, žinių iš tų žmonių, kurie išvykę į užsienį ir kurį laiką buvo nutolę.

MERGELĖ

Galimi reikalai, susiję su pinigais, mokesčiais, skolomis. Pasistenkite atstatyti darną santykiuose su mylimu žmogumi, su juo susitikti. Pastangos nenueis veltui – galite patirti aistringų akimirkų.

SVARSTYKLĖS

Šiandien būsite dėmesingi, jautrūs kitiems žmonėms. Regis, lengvabūdiškai žaisti, veidmainiauti nenorėsite ir nesugebėsite. Tai reiškia, kad vienaip ar kitaip subtiliai sakysite tik tai, ką iš tiesų jaučiate ir ką galvojate.

SKORPIONAS

Būsite aktyvūs ir ryžtingai nusiteikę griebtis susikaupusių ūkinių darbų, atlikti higienos ir grožio procedūras sau ar augintiniams. Galite gauti gerų patarimų. Jeigu vyksite į pasimatymą, jis nenuvils.

ŠAULYS

Šiandien nestokosite įkvėpimo, energijos. Mielai bendrausite su aplinkiniais ir vaikais, būsite nusiteikę pramogauti. Galima slapta pagunda ir kartu – etinė dilema.

OŽIARAGIS

Pasitelksite fantaziją, kad nudžiugintumėte artimuosius ar prasimanytumėte pinigų. Galite gauti pakvietimą iš žmogaus, su kuriuos kažkada buvote artimi. Arba jį susitiksite ir turėsite progą atgaivinti seną ryšį, aistrą.

VANDENIS

Regis, nenuobodžiausite, nes jus savo dėmesiu atakuos artimieji, draugai, kaimynai. Tikėtina kelionė arba naujiena, susijusi su jūsų ateities perspektyva.

ŽUVYS

Yra didelė tikimybė, kad kažką labai nustebinsite, sužavėsite. Nenustebkite, jeigu kas nors prisipažins mylįs. Tai tikri jausmai. Atsakyti neigiamai bus labai sunku.

Susiję straipsniai


Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.