HOROSKOPAS birželio 18-ajai, šeštadieniui

Horoskopas

Kviečiame praskleisti paslapties šydą ir paskaityti, ką Jums pranašauja šiandienos horoskopas.

AVINAS

Jums derėtų vengti konfliktų su giminaičiais, šeimos nariais, kaimynais bei socialiniuose tinkluose. Į jūsų žodžius kažkas gali labai rimtai sureaguoti ir ilgam įsiminti.

JAUTIS

Jums iš galvos neišeis įsipareigojimai, darbai. Rūpesčių kels būtinybė paskubėti kur nors išvykti ar kažką atlikti. Kita vertus, šiandieninės jūsų pastangos gali duoti neblogus rezultatus.

DVYNIAI

Būsite linkę domėtis kelionėmis, politika, studijų galimybėmis. Šiandieniniai pokalbiai gali padėti dėl kažko apsispręsti. Galite tikėtis tam tikrų išbandymų kelionėje.

VĖŽYS

Šiandien galite turėti reikalų, susijusių su finansiniais reikalais, muitais, atsiskaitymais už paslaugas ar prekes. Dėl brangių pirkinių, investicijų tarkitės su artimaisiais.

LIŪTAS

Šiandieniniai kontaktai, nors ir bus įtempti, gali padėti apsispręsti svarbiu klausimu. Regis, priešinga nuomonė taps ypač vertinga. Neprovokuokite kitų žmonių pavydo, nežeminkite.

MERGELĖ

Šiandien galite nemažai nuveikti dėl savo ūkio, sveikatos, grožio, augintinių gerovės. Kita vertus, bendra situacija, kurioje esate, bus gana nepalanki sveikatai.

SVARSTYKLĖS

Jeigu neturite problemų šeimoje ir galite atsipalaiduoti, tuomet ieškosite, kuo pradžiuginus save ir mylimus žmones. Tikriausiai rasite pramogų, tik jos patiks ne visiems šeimos nariams. Atsakingiau prižiūrėkite vaikus.

SKORPIONAS

Šiandien labiausiai nesinorės būti toli nuo namų ar viešumoje. Gali kilti ūpas ką nors įsigyti savo namams, šeimos nariams. Visgi labai išrankiai vertinsite prekių ir paslaugų pasiūlą bei artimųjų pageidavimus.

ŠAULYS

Norų, planų bus daug, bet ne viską seksis aprėpti. Jus emociškai labai veiks prieštaringa informacija. Neskubėkite tikėti gandais ir juos skleisti. Įvertinkite informacijos šaltinio patikimumą. Faktų tikrai rasite.

OŽIARAGIS

Mintys suksis apie pinigus, žemės ir kitokią nuosavybę. Galite papildomai užsidirbti, tačiau didesnė tikimybė, kad kaip tik išleisite nemažai pinigų. Galbūt įsigysite tai, kam ilgai taupėte.

VANDENIS

Šiandien kai kuriems jūsų planams nepritars artimas žmogus ir tai kels nepasitenkinimą. Gali būti, kad išprovokuosite arba sukelsite pavydo sceną, jeigu jis paisys ne jūsų, o kito asmens pageidavimų.

ŽUVYS

Regis, gausite įvairių pasiūlymų laisvalaikiui praleisti. Visgi jūs būsite linkę rinktis asmeninę erdvę, ramią saviraišką be šurmulio, žiūrovų, jei tik tai įmanoma. Galite nekaip jaustis.

Susiję straipsniai


Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.