HOROSKOPAS birželio 17-ajai, penktadieniui

Horoskopas

Kviečiame praskleisti paslapties šydą ir paskaityti, ką Jums pranašauja šiandienos horoskopas.

AVINAS

Ši diena bus labai aktyvi. Užgrius įvairiausi reikalai, teks nemažai bendrauti. Būsite nepakeičiami ten, kur būtinas apsukrumas. Vienas susitarimas gali atnešti naudos.

JAUTIS

Galite gauti lauktą žinią iš valstybinės įstaigos. Gali būti, kad išradingai ruošitės kažkokiam renginiui ar pobūviui. Visgi iniciatyva turi būti pamatuota, įvertintos sąnaudos.

DVYNIAI

Ši diena kels ūpą pastumti į šalį įgrisusią rutiną. Veršitės kur nors išvažiuoti, pakeisti aplinką ar kitaip ištrūkti iš kasdienybės rato. Regis, tam rasite ir tinkamą draugiją.

VĖŽYS

Regis, būsite išradingi panaudodami brokuotus ar nusidėvėjusius daiktus, jų detales. Neblogai seksis verslo sferoje, derybose. Domins kitų žmonių psichologinės problemos ir gerai jas analizuosite.

LIŪTAS

Daug sužinosite intensyviai bendraudami su įvairiais žmonėmis, mėgindami pažvelgti iš jų varpinės. Tai padės suderinti skirtingus interesus. Netgi konkurentai neturėtų pernelyg purkštauti.

MERGELĖ

Nevenkite imtis atsakomybės, rimčiau padirbėti, galbūt net už du, jeigu taip susiklostytų situacija. Vėliau tai išeis jums į naudą. Jeigu reikia pasitikrinti sveikatą, neatidėliokite.

SVARSTYKLĖS

Aktyvi, rezultatyvi diena. Puikiai praleisite laiką, jeigu jau atostogaujate. Jei ne, taip pat negalėsite skųstis. Bus malonaus flirto ar uždegančio sporto, o ir darbas atrodys šiek tiek panašus į žaidimą.

SKORPIONAS

Jūsų prioritetas šiandien bus savi namai, artimi žmonės. Galbūt išvyksite į sodybą, kapstysitės lysvėse ir džiaugsitės gamta bei ramiu atokvėpiu.

ŠAULYS

Regis, atsiras skubių reikalų, kuriuos tvarkydami užmegsite pažinčių. Šiandien išgirsta informacija, patraukli idėja iš tikrųjų bus šauni ir nesunkiai realizuojama.

OŽIARAGIS

Tikėtinas finansinis, materialinis galimybių įsivertinimas. Galbūt planuojate steigti verslą ar įsigyti nepigų daiktą, pirkti dovaną. Galite gauti informacijos, kuria sumaniai pasinaudosite.

VANDENIS

Regis, skleisite pozityvias emocijas ir patikimą informaciją. Galite įgyti daugiau populiarumo, gerbėjų. Kita vertus, tai nelabai patiks mylimam žmogui.

ŽUVYS

Jums labiau patiks bei geriau seksis dirbti ir ilsėtis vienumoje, o su draugais bendrauti tik virtualiai. Jeigu pajusite meninį įkvėpimą, prasmingai jį išnaudokite.

Susiję straipsniai


Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.