HOROSKOPAS birželio 15-ajai trečiadieniui

Horoskopas

Kviečiame praskleisti paslapties šydą ir paskaityti, ką Jums pranašauja šiandienos horoskopas.

AVINAS

Šiandien galite patirti nekokių emocijų. Regis, asmuo, nuo kurio tam tikra prasme priklausote, ims kelti griežtesnius reikalavimus, sieks primesti savo taisykles.

JAUTIS

Tai gali būti rezultatyvi diena, jeigu siekiate mokslo aukštumų arba planuojate tolimą kelionę. Visgi gali būti, kad labai nerimausite dėl numatomų permainų, egzamino ar pan.

DVYNIAI

Nepersistenkite siekdami savo tikslų nei finansinėje, nei meilės srityje, antraip galite pakliūti į gana keblią situaciją. Venkite skolintis ir skolinti pinigus, ypač be jokio užstato, garantijų.

VĖŽYS

Rūpesčių gali kelti teisiniai reikalai, derybos, dalybos. Rimtai siekiant tikslo, galima tikėtis neblogų rezultatų, net jei kelią sunkins stipri konkurencija. Stenkitės nekaltinti aplinkinių, kad jie jums nelabai padeda.

LIŪTAS

Darbe galite gauti pastabą ar žinią, kad kažką reikia papildomai padaryti, pataisyti, apsvarstyti ar pan. Tačiau darbas gali šiek tiek palaukti arba pajudėti, pasitelkus pagalbininkus. Bus nemaloniau, jeigu sušlubuos sveikata. Tausokite save.

MERGELĖ

Tam tikros jūsų viltys gali pasirodyti kiek per didelės, kad būtų realios. Pasirūpinkite saugiu vaikų laisvalaikiu, pasidomėkite jų poreikiais, pratinkite prie pareigų.

SVARSTYKLĖS

Stenkitės valdyti savo emocijas. Tuomet jums lengviau pavyks susitarti, išsiaiškinti problemos esmę. Laisvalaikį leiskite su šeima, tik venkite kurstyti nesutarimus.

SKORPIONAS

Kils rimtų sumanymų, idėjų, o tuo pačiu – ginčų arba slapto nepasitenkinimo. Gali padaugėti darbo, susijusio su informacija, transportu. Venkite neapgalvotų sandorių.

ŠAULYS

Dieną įtemptai darbuositės siekdami papildyti savo piniginę. Galite sudaryti ilgalaikę sutartį. Tačiau įmanomi ir tokie nesusipratimai, kurie lems nuostolį, pajamų šaltinio praradimą ar pan. Būkite apdairūs.

OŽIARAGIS

Šiandien teks iš peties darbuotis, nes darbdavys norės išspausti daugiau nei įmanoma. O galbūt nerimausite dėl artimo žmogaus ar mylimo augintinio būklės ir tai jums neleis atsipalaiduoti.

VANDENIS

Šiandien patirsite keistų dilemų. Geriau bus, jei niekur nesikišite ir leisite likimui vairuoti už jus. Deja, žymiai blogiau, jeigu mėginsite kažkam daryti įtaką neturėdami supratimo, kas būtų reikalinga ir teisinga.

ŽUVYS

Jums bus labai svarbu, ką apie jus kalba kiti žmonės bei kokių paslapčių jie turi. Regis, gebėsite ištraukti informaciją. Tai nėra blogai, tačiau nieko gero, jeigu ja pasinaudosite klastingam tikslui.

Susiję straipsniai


Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.