HOROSKOPAS birželio 12-ajai, sekmadieniui

Horoskopas

Kviečiame praskleisti paslapties šydą ir paskaityti, ką Jums pranašauja šiandienos horoskopas.

AVINAS

Būsite linkę išlaidauti, finansiškai rizikuoti. Saikingas pabendravimas su draugais, kaimynais gali būti naudingas, jeigu tik neskolinsite ir nesiskolinsite technikos, pinigų.

JAUTIS

Jeigu norite taikos ir meilės, stenkitės suprantamai pasiaiškinti aplinkiniams dėl savo vienokio ar kitokio pasirinkimo. Derėtų būti atidesniems mylimo žmogaus užuominoms.

DVYNIAI

Regis, būsite veiklūs, todėl galite iš dalies įgyvendinti savo planą. Kita vertus, sveikata nebūtinai džiugins. Galimas netikėtas sunegalavimas. Pasisaugokite alerginių reakcijų.

VĖŽYS

Šiandien kuo daugiau bendraukite su tais žmonėmis, kurių draugija jus džiugina. Jūsų meilės, dėmesio ypač reikia vaikams. Pravartu pasirūpinti ir įvaizdžiu.

LIŪTAS

Netyčia galite įskaudinti savo pašnekovą arba patys užsigauti. Pasistenkite tramdyti negatyvias emocijas, kad neišprovokuotumėte žeidžiančių „epitetų“ tirados. Verčiau puoškite savo aplinką. Gali kilti modernių idėjų.

MERGELĖ

Jūsų pastangos žodžiu ar raštu kitus įtikinti, kaip jie turi gyventi, galvoti, sukels prieštaringų vertinimų. Virtualus bendravimas gali atimti per daug laiko ir emocijų.

SVARSTYKLĖS

Gali atsinaujinti santykiai su senu pažįstamu, kuris galbūt grąžins skolą. Kita vertus, nuolat kintančios nuotaikos trukdys aplinkiniams jus suprasti. Galimas keistas nesusipratimas.

SKORPIONAS

Didelė tikimybė, kad išradingumas jums padės surasti išeitį iš keblios situacijos, apsispręsti dėl kai kurių planų. Visgi bus gana sunku susitarti su šeimos narias, partneriu. Nederėtų aiškintis meilės santykių, nes galimas netikėtas posūkis.

ŠAULYS

Šiandien neverta kur nors vykti, imtis darbų, skubėti. Būtų puiku, jeigu leistumėte sau atsipalaiduoti, patinginiauti, pasvajoti. Atsargiai su grožio eksperimentais, nepakenkite savo išvaizdai ir sveikatai.

OŽIARAGIS

Regis, noriai leisite laiką su kompanija, pasiduosite rizikingoms pagundoms. Pramogos plonins piniginę. Gali kainuoti ir techninių problemų sprendimas.

VANDENIS

Šiandien galbūt sudalyvausite svarbiame renginyje. Nemalonumų galite išvengti, jeigu neįsivelsite į konfliktą ir neišprovokuosite pavydo scenos, nuostolio.

ŽUVYS

Galite kažkuo pasižymėti viešumoje ar kelionėje. Jausite, kad patinkate aplinkiniams ir atsiranda šansų užmegzti trokštamą ryšį, patirti nuotykių. Visgi stokosite drąsos išlaikyti žaidimą ir vėl slėpsitės po įprasta rutinos skraiste.

Susiję straipsniai


Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.