HOROSKOPAS balandžio 30-ajai, šeštadieniui

Horoskopas

Kviečiame praskleisti paslapties šydą ir paskaityti, ką Jums pranašauja šiandienos horoskopas.

AVINAS

Gali pasirodyti, kad iliuzijos, susijusios su kokiu nors asmeniu ar veikla, yra gana nepagrįstos. Regis, pinigus iš jūsų vilios visi, kas tik netingės, arba priekaištaus, kad mažai uždirbate. Jums atrodys, kad reikalaujama per daug, ne pagal jūsų galimybes.

JAUTIS

Šiandien būsite itin priklausomi nuo nuotaikų, savijautos. Niekam nenorėsite nusileisti, paisysite tik savo interesų. Tokiu būdu galite įgyti priešų, o ne sąjungininkų. Verčiau nepirškite savo nuomonės bei patarimų kitiems.

DVYNIAI

Regis, jums bus neramu, baugins galimos permainos, prisiimta atsakomybė, išlaidos ar kt. Galbūt atsidursite intrigų, apkalbų tinkle. Vakare galite pajusti tamsaus pesimizmo debesėlį. Nepasiduokite tokioms nuotaikoms, nes išliks ilgam.

VĖŽYS

Regis, turėsite rūpesčių per draugus, pažįstamus arba jiems labai prireiks jūsų pagalbos. Galbūt susitiksite su asmeniu, su kuriuo jus sieja bendri prisiminimai. Didelė nusivylimų tikimybė – dėl atviravimo gali iškilti neįveikiama siena.

LIŪTAS

Nors šios dienos bendra energetika ne itin maloni, jums turėtų pavykti nemažai veiklų. Visgi vakare gali paaiškėti, kad persidirbote arba kažko nespėjote, nepadarėte, jūsų deramai neįvertino, parodė nepagarbą ar kt.

MERGELĖ

Jums gali kilti keblumų dėl nepakankamo įstatymų žinojimo arba jų nepaisymo, neetiškų poelgių, neramumų kelionėje, užsienyje. Pravartu pasisemti atgaivos dvasiai ir kūnui iš turiningo renginio ar filosofinės knygos.

SVARSTYKLĖS

Šiandien galite susigundyti paišlaidauti arba tam skatins jums patinkantis asmuo. Visgi venkite ką nors skolinti, nes bus sunku atsiimti. Ir verčiau neleiskite jūsų pernelyg išnaudoti.

SKORPIONAS

Šiandien jums bus nelengva bendrauti ir suprasti kitus žmones. Vakare jau taps aiškiau, kas išvien su jumis, o kas – prieš jus. Nesistenkite primesti savo valios ir norų kitiems, kad ir brangiausiems žmonėms. Jie turi teisę rinktis.

ŠAULYS

Šiandien palanku apibendrinti tai, kas padaryta. Kažkam gali prireikti realios jūsų paramos. Neatsukite nugaros. Atsakingiau rūpinkitės savo ir kitų sveikata.

OŽIARAGIS

Regis, galvosite apie meilę, pasimatymus, vaikus, stengsitės pagerinti santykius. Tačiau gali būti, kad teks atsisakyti kai kurių vakaro planų. Svarbiausia yra neprarasti pozityvaus nusiteikimo ir neskaudinti jus mylinčių žmonių.

VANDENIS

Šiandieninis jūsų priekabumas gali būti užgaulus, žeminantis ir ilgam įskaudinti pašnekovus. Verčiau skleiskite pozityvias emocijas ir kurkite grožį aplinkoje bei asmeniniuose santykiuose.

ŽUVYS

Regis, daug galvosite apie keliones, išvykusius draugus, artimuosius bei savo artimiausius planus. Aktyviai nardysite po informacijos erdves. Venkite orientuotis į gandus ir labiau remkitės faktais.

Susiję straipsniai


Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.