HOROSKOPAS balandžio 29-ajai, penktadieniui

Horoskopas

Kviečiame praskleisti paslapties šydą ir paskaityti, ką Jums pranašauja šiandienos horoskopas.

AVINAS

Šiandien turėtumėte neblogai padirbėti, ypač jei kažką svarbu užbaigti laiku ir terminas jau baigiasi. Regis, ir kitiems pasitarnausite protingais patarimais, savo dėmesiu.

JAUTIS

Šiandien elgsitės tarsi ko laukdami, dvejodami ar linkę plaukti pasroviui. Tuo tarpu dabar daug kas priklauso nuo laiku atliktų įsipareigojimų. Nesikliaukite gandais, apkalbomis.

DVYNIAI

Nuo pat ryto jums rūpės susitikimai, varžybos, renginiai ar kitos numatomos atrakcijos. Labiau saugokitės infekcijų, apsinuodijimo, kad tai nesugadintų jūsų savaitgalio planų.

VĖŽYS

Diena bus gana dalykiška. Pokalbių ir įvykių rimtumą aiškiau įvertinsite tada, kai apmąstysite svarbias aktualijas. Gali kiek apvilti žmogus, iš kurio per daug tikėjotės.

LIŪTAS

Iš toli atvykęs ar grįžęs asmuo gali prikaustyti jūsų dėmesį. Jeigu vykdote ar planuojate kokį projektą, turbūt prireiks teisinės konsultacijos. Nors skeptiškai vertinsite gerbėjų dėmesį, jis vis tiek bus malonus.

MERGELĖ

Diena bus darbinga. Ne viskas seksis sklandžiai, neišvengsite tarpusavio trinties, tačiau veiksite atsakingai, įvertindami finansines ir kitas galimybes, perspektyvas.

SVARSTYKLĖS

Ši diena gali būti ir nervinga, ir maloni, priklausomai nuo to, su kuo jums teks bendrauti. Gali pavykti taikiai išsiaiškinti santykius, pratęsti bendradarbiavimą.

SKORPIONAS

Regis, jūsų laukia dalykiniai susitikimai, demonstruosite savo kompetenciją ir įgūdžius. Gali būti, kad tikrinsitės sveikatą arba rūpinsitės šeimos nario, augintinių problemomis.

ŠAULYS

Šiandien būsite nusiteikę daugiau sau leisti, išlaidauti, pramogauti, lepinti vaikus, mylimą žmogų. Galbūt jūsų laukia pobūvis. Nepersistenkite, nepraraskite saiko.

OŽIARAGIS

Energijos nestokosite, tačiau noro plušėti darbe bus nedaug. Mintys jau suksis apie labai asmeniškus reikalus, šeimą, namų komfortą, artėjantį savaitgalį.

VANDENIS

Šiandien nuo pat ryto suksitės kaip vijurkai, nes reikės užbaigti aibę smulkių reikalų ir galbūt leistis į kelią ar ruoštis kokiai ekskursijai, renginukui, egzaminui.

ŽUVYS

Jeigu spėjote laiku atlikti būtinus darbus, jus jau domins komfortas, žemiški malonumai. Tikriausiai rasite galimybių palepinti savo kūną ir sielą. Labiau pasverkite savo išlaidas.

Susiję straipsniai


Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.