HOROSKOPAS balandžio 27-ajai, trečiadieniui

Horoskopas

Kviečiame praskleisti paslapties šydą ir paskaityti, ką Jums pranašauja šiandienos horoskopas.

AVINAS

Jūsų jautrumas, opumas šiandien bus beribis. Pasistenkite atsispirti svaigalų traukai, sukčių ir „trolių“ manipuliacijoms. Dabar kaip tik pravartu pagalvoti apie tai, ar nederėtų visam laikui atsikratyti kai kurių žalingų įpročių.

JAUTIS

Regis, šiandien veršitės į renginius, bendraminčių susibūrimus ir juose jausitės populiarūs, mėgstami. Visgi vakare jau nederėtų būti viešumoje, šurmulyje. Tuo metu jūsų organizmas ypač reikalaus poilsio, ramybės.

DVYNIAI

Neblogai seksis dorotis su aibe dalykinių ir kitokių problemų. Galite sulaukti geranoriškos pagalbos, palankių vertinimų. Šiam vakarui gebėsite pasirinkti gerą kompaniją ir tinkamą laisvalaikį.

VĖŽYS

Tinkama diena deryboms, pasitarimams, tarptautiniams projektams. Galbūt pagaliau išsispręs nebaigti reikalai su nepažįstamais žmonėmis, užsieniečiais. Švelnumo ir meilės poreikis skatins siekti romantikos. Regis, tai jums puikiai seksis.

LIŪTAS

Galite nustebinti pažįstamus ir nepažįstamus žmones savo socialinėmis iniciatyvomis, siūlomais projektais, dosnumu ar kt. Už gerą darbą galite būti pagirti.

MERGELĖ

Šiandien palanku lankytis renginiuose, taikytis su partneriais bei vilioti tuos, kurių dėmesio seniai trokštate. Romantinės ir kūrybinės viltys turėtų pildytis.

SVARSTYKLĖS

Šiandien būsite nusiteikę ir patys nepriekaištingai dirbti, ir iš kitų reikalauti. Tikėtina nauda iš grožio, medicinos, farmacijos, tarpininkavimo paslaugų.

SKORPIONAS

Šiandien būtų nedovanotina tenkintis rutina. Būsite kupini kūrybinės energijos, romantinio polėkio ir vidinės šilumos. Demonstruokite talentus, skleiskite meilę.

ŠAULYS

Šiandien meile ir šiluma apgaubsite artimuosius, noriai rūpinsitės jų gerove. Vakaras turėtų padovanoti laimingų akimirkų. Regs, norėsis būti ten, kur yra aktyviai sportuojama arba skamba muzika.

OŽIARAGIS

Gali būti, kad šiandien sužinota naujiena paskatins bendrauti ir kalbėtis su tais, kurie jus domina, bet iki šiol nedrįsote užkalbinti. Iš artimo žmogaus galite tikėtis nesavanaudiškos pagalbos.

VANDENIS

Tai turėtų būti gera diena. Tikėtinos įvairios sėkmės, kokybiški pirkiniai ir naudingi užsakymai. Vakaras palankus susitikimams su draugais, giminaičiais.

ŽUVYS

Šiandien pasižymėsite energetiniu potencialu, kūrybingumu, ypatingu intuityvumu. Spinduliuosite meilę ir atjautą. Laisvalaikį mielai leisite su žmonėmis, kuriems reikalingas jūsų artumas, moralinė parama.

Susiję straipsniai


Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.