HOROSKOPAS balandžio 25-ajai, pirmadieniui

Horoskopas

Kviečiame praskleisti paslapties šydą ir paskaityti, ką Jums pranašauja šiandienos horoskopas.

AVINAS

Ši diena nedžiugins, nes stokosite pasitikėjimo, geranoriškumo. Visgi gali tekti tartis dėl bendradarbiavimo, įsidarbinimo, verslo. Rūpinkitės sveikata, nes organizmo atsparumu šiandien negalėsite pasigirti. Saugokitės alerginių reakcijų.

JAUTIS

Regis, į paviršių iškils kai kurie neįvertinti jūsų nuopelnai ar pan. Galbūt teks dalyvauti susirinkime, kartu su kolektyvu ar komanda priimti svarbų sprendimą.

DVYNIAI

Šiandien tikėtini jums aktualūs dalykiniai ir asmeniniai pokalbiai. Tam tikra prasme jie gali turėti įtakos jūsų gerovei. Nepamirškite savo dėmesiu palepinti artimų žmonių.

VĖŽYS

Šiandien jūsų galvose kirbės daugybė realių ir nerealių planų. Galbūt gausite įdomų kelionės pasiūlymą arba išgirsite reikšmingą naujieną apie tarptautinius įvykius.

LIŪTAS

Šiandien gali nutikti įvykis, žadantis finansinę, materialinę sėkmę. Galbūt pavyks pateikti norimą projektą, sudaryti sutartį, susitarti dėl paskolos ar pan.

MERGELĖ

Visiškai kitokia kalba nei vakar užsimegs tarp jūsų ir aplinkinių. Netgi su oponentais gebėsite draugiškai bendrauti. Galima aptarti naujus projektus. Tikėtinas sėkmingas tarpininkavimas.

SVARSTYKLĖS

Šiandien seksis sklandžiai ruošti sutartis, tarpininkauti bei atlikti suplanuotus darbus. Gebėsite puikiai pasirūpinti ir grožiu, sveikata, augintiniais.

SKORPIONAS

Ši diena turėtų būti šauni. Galite pasižymėti kokiame nors konkurse, renginyje, arba tai pavyks jūsų vaikams. Tikėtina dalinė finansinė sėkmė. Palankus metas prašnekti apie romantiškus jausmus.

ŠAULYS

Diena bus kupina dalykinių arba buitinių rūpesčių. Tačiau jums nesinorės skubėti, įtemptai dirbti ir mieliau mėgausitės tuo, kas jau yra jauku, malonu, komfortiška.

OŽIARAGIS

Šiandien bus ypač vertinamas jūsų išsilavinimas, komunikabilumas. Jeigu galite, tai stenkitės padaryti įspūdį savo iškalba, žiniomis arba konkrečiais pasiekimais.

VANDENIS

Šiandien galite nemažai nuveikti, jeigu imsitės svarbių darbų, ieškosite reikalingų tiekėjų, prekių, informacijos. Tai, dėl ko pavyks susitarti, tikriausiai atneš naudos arba apsaugos nuo žalos.

ŽUVYS

Šiandien jums labai rūpės svarbūs pirkiniai, verslo susitarimai, nuosavybės, nuomos reikalai. Galima tikėtis sėkmingo tarpininkavimo, piniginės papilnėjimo.

Susiję straipsniai


Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.