HOROSKOPAS balandžio 24-ajai, sekmadieniui

Horoskopas

Kviečiame praskleisti paslapties šydą ir paskaityti, ką Jums pranašauja šiandienos horoskopas.

AVINAS

Būsite pakankamai aktyvūs arba stengsitės tokie atrodyti. Regis, manysite, kad jūsų nuomonė yra labai svarbi. Deja, gali paaiškėti, kad kiti su jumis nesutinka ir tas nesutikimas jums gali būti net nuostolingas.

JAUTIS

Ši diena atims nemažai jėgų ir nervinių ląstelių. Regis, jaučiatės gana nesaugiai dėl subjektyvių arba objektyvių priežasčių. Gali tekti vykdyti ne itin malonias pareigas, aiškintis susikomplikavusius santykius.

DVYNIAI

Tikriausiai atsiras tokių asmenų, kurie įvertins jūsų nuomonę, pažiūras, tačiau su tokiu pat pasisekimu galite kitiems padaryti ir nekokį įspūdį. Būkite lankstūs, objektyvūs, o kelyje – ypač atsargūs.

VĖŽYS

Dėl abejotino poelgio galite sulaukti nemalonios kritikos, nuostolio. Tikėtina nemaloni įtampa, santykių atšalimas. Stenkitės kaupti geras emocijas, nepavydėkite, nekenkite kitiems.

LIŪTAS

Nerami, prieštaringa diena. Daugiau neatsargių, ekscentriškų ir irzlių žmonių pastebėsite aplink save bei socialiniuose tinkluose. Netgi jūsų antroji pusė pažers priekaištų, į kuriuos negalėsite nekreipti dėmesio.

MERGELĖ

Daug reikalaudami iš savęs, neduosite ramybės ir aplinkiniams, jiems priekaištausite, darysite spaudimą. Nebūkite tokie įsitempę. Labai svarbu neignoruoti organizmo negalavimų, rūpintis sveikata.

SVARSTYKLĖS

Norėsis papramogauti, susitikti su mylimu žmogumi, gerbėjais. Galite tikėtis dviprasmiškų pasiūlymų. Daugiau dėmesio skirkite savo vaikams, augintiniams.

SKORPIONAS

Šiandien geriausia būtų atsidėti šeimai, namų ruošai, rūpintis artimųjų gerove. Stenkitės neerzinti artimųjų bei aplinkinių, nes tai skatins tik priešiškumą.

ŠAULYS

Ne vienam iš jūsų šiandien kils ekscentriškų idėjų. Svarbu kuo mažiau kištis į svetimus reikalus, kitus mokyti, kritikuoti. Į keistus sveikatos sutrikimus reaguokite rimtai.

OŽIARAGIS

Šiandien ypač svarbu rūpestingai elgtis su pinigais, materialinėmis vertybėmis bei saugoti vaikus. Jų išdaigos jums ir kitiems gali atnešti nuostolių.

VANDENIS

Prieštaringa diena. Lengva suklysti, prisidaryti ilgalaikių problemų. Net argumentuoti perspėjimai gali nepadėti, nes nelabai jais tikėsite arba iš principo elgsitės savaip.

ŽUVYS

Būsite nusiteikę skirti laiko filosofavimui, psichinėms praktikoms. Praktiškiems užsiėmimams stokosite racionalumo, konkretumo. Visgi meninė veikla gali būti rezultatyvi. Atsargiai kelyje.

Susiję straipsniai


Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.