HOROSKOPAS balandžio 23-iajai, šeštadieniui

Horoskopas

Kviečiame praskleisti paslapties šydą ir paskaityti, ką Jums pranašauja šiandienos horoskopas.

AVINAS

Iš kitų šiandien reikalausite dėmesio arba būtent jūs būsite kažkam labai reikalingi. Galbūt mėginsite pasireikšti visuomeninės organizacijos veikloje, draugų kompanijoje. Visiems patikti bus neįmanoma, tad nepersistenkite.

JAUTIS

Jausite emocinę įtampą, stokosite kantrybės. Verčiau neužsiimkite tuo, prie ko nelinksta širdis. Galimas nemalonus incidentas kelyje arba bendraujant. Tvardykitės.

DVYNIAI

Galite sulaukti svečių iš toli arba leistis į ekskursiją, viešnagę. Tikėtinas dalyvavimas įspūdingame renginyje. Saugokitės sukčių ir neblaivių asmenų.

VĖŽYS

Šiandien jūsų veikla iš esmės bus nukreipta į praktines sritis – pinigus, pirkinius, aplinkos pertvarkymą ar išsamų susitvarkymą, išmetant tai, kas nebereikalinga. Gali tekti daryti piniginius pervedimus, grąžinti skolas.

LIŪTAS

Šiandieniniai kontaktai bus provokuojantys ginčytis, bet tuo pačiu – pamokantys. Galbūt įtempta diskusija kiek pakirs jūsų įsitikinimus ar pasitikėjimą kai kuriais asmenimis.

MERGELĖ

Kad ir kuo šiandien užsiimsite, būkite sąžiningi sau ir kitiems. Nežadėkite to, ko negalėsite ištesėti. Pasisaugokite pavojų sveikatai, neprognozuojamų gyvūnų.

SVARSTYKLĖS

Labiau klausykite proto balso, o ne avantiūristiškų paskatų. Jeigu linksminsitės, flirtuosite, tai jauskite saiką. Gali nustebinti vaikų poelgiai ar poreikiai.

SKORPIONAS

Stengsitės susidoroti su nemažu kiekiu buitinių problemų. Galbūt tokiu būdu mėginsite pabėgti nuo nerimo, susijusio su artimu žmogumi, darbu ar bendra situacija. Į išgirstą kritiką reaguokite konstruktyviai.

ŠAULYS

Galite sulaukti keistų pasiūlymų, netaktiškų užuominų. Lengva susipykti su giminaičiu ar draugu. Jeigu kur nors vyksite automobiliu, nelėkite lyg galvas pametę.

OŽIARAGIS

Pasistenkite šią dieną praleisti ramiai. Išbandydami naują techniką, pasidomėkite jos eksploatavimo taisyklėmis ir saugumo reikalavimais. Pasiskolintą daiktą saugokite, nes galite jį sugadinti ir patirti nuostolį.

VANDENIS

Regis, teks gerokai pasukti galvą, norint išspręsti susikomplikavusius reikalus. Jei visgi nesugebėsite darniai sutarti su savimi ir būti taktiški su kitais, tai prie kitų žmonių verčiau nė nesiartinkite.

ŽUVYS

Būsite emociškai jautrūs ir lengvai pažeidžiami tiek psichologiškai, tiek fiziškai. Kitiems bus sunku jus suprasti dėl aiškiai neišsakomo požiūrio, išsisukinėjimų.

Susiję straipsniai


Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.