HOROSKOPAS balandžio 21-ajai, ketvirtadieniui

Horoskopas

Kviečiame praskleisti paslapties šydą ir paskaityti, ką Jums pranašauja šiandienos horoskopas.

AVINAS

Galite sulaukti naujo dalykinio pasiūlymo arba didesnio krūvio darbe. Regis, nersitės iš kailio, jeigu mėginate realizuoti save administracinėje veikloje, politikos srityje.

JAUTIS

Regis, jums aktuali bus kelionė, situacija užsienyje, konferencija, studijos ar pan. Bet kuriuo atveju, tai viltinga diena. Nestokosite energijos, optimizmo, drąsos veikti.

DVYNIAI

Regis, galvosite apie praturtėjimą arba tiesiog kitokį gyvenimą, pokyčius. Visgi jiems įgyvendinti neužtenka galvojimo ir svajojimo. Teks aktyviai veikti. O kol kas planuokite, remdamiesi realiomis galimybėmis.

VĖŽYS

Būsite nusiteikę bendradarbiauti, partneriauti. Galbūt parodysite iniciatyvą, norėdami įsilieti į bendraminčių grupę, sudalyvauti renginyje, projekte ar pan.

LIŪTAS

Jums teks rimtai padirbėti ir pademonstruoti gebėjimą priimti bei kitiems perteikti naujoves, modernesnius metodus. Pasirūpinkite savo ūkiu, augintiniais.

MERGELĖ

Šiandien neslopinkite savęs, jeigu norisi išlieti gerus jausmus, pademonstruoti talentus, suteikti malonių siurprizų vaikams, mylimam žmogui.

SVARSTYKLĖS

Jūsų nepaleis kasdieniniai rūpesčiai, rutina. Šiandien išties naudingiausia rūpintis namais, šeima, nuosavybės klausimais. Gali pavykti tai, kas jau atrodė neįmanoma.

SKORPIONAS

Seksis sudaryti sutartis, tvarkyti su ryšiais, informacija, reklama, įvairiais raštais, technika susijusius reikalus. Pokalbiai su geranoriškai nusiteikusiais aplinkiniais jums kels ūpą aktyviau veikti.

ŠAULYS

Būsite energingi, todėl į priekį gali pasistūmėti verslo reikalai. Darbingos nuotaikos visą dieną neprarasite, jeigu matysite, kad jūsų pastangos nenueina perniek.

OŽIARAGIS

Šiandien pasitikėsite savimi, būsite nusiteikę rizikuoti ir mėginsite pradėti kažkokį naują reikalą, projektą. Jėgų ir įkvėpimo nepristigs net ilgesnio laiko reikalaujantiems sumanymams, orientuotiems į ateitį.

VANDENIS

Paaštrėjusi intuicija turėtų padėti medicinos, meno ir protinio darbo srityse. Visgi galite slapta kurti nelabai realistiškus planus. Venkite svaigalų, kvaišalų. Saugokite sveikatą.

ŽUVYS

Šiandien palanku tartis dėl bendradarbiavimo, tarpininkavimo. Pravartu konsultuotis su dominančios srities profesionalais. Tokie pasitarimai turėtų būti rezultatyvūs.

Susiję straipsniai


Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.