HOROSKOPAS balandžio 20-ajai, trečiadieniui

Horoskopas

Kviečiame praskleisti paslapties šydą ir paskaityti, ką Jums pranašauja šiandienos horoskopas.

AVINAS

Aktualūs bus reikalai, susiję su finansais, mokslu, politika, užsieniu. Galbūt kažkokį darbą atidėliosite iki vakaro, o tuomet paaiškės, kad nebeturite jėgų ar reikiamo susikaupimo jam atlikti.

JAUTIS

Neleiskite, kad kiti jumis manipuliuotų. Jeigu tik galite, atiduokite ar atsiimkite skolas, vykdykite įsipareigojimus. Gerų jausmų lyg ir nestigs, tačiau vakare kai kurias jūsų iliuzijas gali pakirsti neatremiami argumentai.

DVYNIAI

Gali spręstis teisinis, turtinis arba aktualus dalykinis klausimas. Nesistenkite pergudrauti, išnaudoti partnerių, nes tai atsigręš prieš jus. Ir patys pasisaugokite apgaulių, intrigų.

VĖŽYS

Tikriausiai stengsitės sutvarkyti kai kuriuos praktinius, ūkinius reikalus. Jeigu mėginsite koreguoti išvaizdą, stilių, jums turėtų įdomiai pavykti. Tačiau vakare dėl kažko galite nusiminti.

LIŪTAS

Ši diena palankesnė kūrybiniams ieškojimams nei praktinei veiklai. Gali kilti impulsas mesti įgrisusius darbus ir užsiimti tuo, kas malonu arba iš tikrųjų domina. Pravartu tvirčiau prilaikyti piniginę, nes jos turinys bus labai lakus.

MERGELĖ

Savo priekabumu, kritikavimu šiandien galite įžeisti jums palankų ar netgi daug padedantį asmenį. Nuo nervinės įtampos šiandien jus gelbės užsiėmimas mėgstama veikla.

SVARSTYKLĖS

Galite gauti laišką ar sulaukti skambučio iš jums svarbaus žmogaus. Regis, mėginsite daryti įspūdį aplinkiniams savo žiniomis, statusu. Nepersistenkite.

SKORPIONAS

Suabejosite, ar užsiimate tuo, kuo turėtumėte. Mintys suksis apie permainas ir didesnę naudą. Nesiekite gauti daugiau, nei jums priklauso. Tikėtinas susirūpinimas, o galbūt nuostolis, susijęs su meile ar vaikais.

ŠAULYS

Gali graužti abejonės, netikrumas, susijęs su materialiniais interesais. Galima veidmainystė, siekiant pasipelnyti ar padaryti įspūdį. Galite sulaukti pretenzijų iš artimų žmonių.

OŽIARAGIS

Galite susižavėti paslaptingu asmeniu, kažkieno keistomis idėjomis, fantastine teorija ar pan. Tačiau svajonės ir realybė skirsis. Vakaras gali priminti keblius rūpesčius. Galbūt nerimo sukels sveikatos sutrikimas.

VANDENIS

Tikėtinas susitikimas su pažįstamu asmeniu, kuris suteiks neblogų vilčių. Tačiau dėl baimės įsipareigoti ar patirti nuostolį bendravimas gali tapti nenuoširdus.

ŽUVYS

Būsite linkę svarstyti savo profesines, finansines ar santykių perspektyvas, pagalvoti, ką turite veikti ir ką keisti. Visgi objektyvumo ir racionalumo jums labai stigs.

Susiję straipsniai


Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.