HOROSKOPAS balandžio 26-ajai, antradieniui

Horoskopas

Kviečiame praskleisti paslapties šydą ir paskaityti, ką Jums pranašauja šiandienos horoskopas.

AVINAS

Šiandien gali strigti kai kurie darbai, kelti nerimą sveikata. Netingėkite pasukti galvą, jeigu sprendžiate darbo, privataus verslo, pragyvenimo problemas, juk nuo to priklauso jūsų gerovė. Tik pasirūpinkite, kad jus suptų patikimi žmonės.

JAUTIS

Šiandien jums nesunku bus susirasti bendraminčių, naujų draugų. Gebėsite kitus išklausyti, suprasti, patarti. Draugystės ir meilės paieškos su kaupu pasiteisins.

DVYNIAI

Nesistenkite forsuoti įvykių, skubinti reformų, jeigu dar ne visiškai pasiruošta. Stenkitės pagarbiu elgesiu, kompetentingumu pelnyti aplinkinių palankumą.

VĖŽYS

Regis, teks nebeatidėliojant imtis reikalų, susijusių su teisėtvarka, tarptautiniais ryšiais, kelionėmis, tarpininkavimu, studijomis, moksliniais darbais. Pravartu semtis išminties ir iš gilių šaltinių.

LIŪTAS

Gali būti, kad iškils psichologinių ar finansinių problemų. Turbūt susikirs jūsų ir antrosios pusės interesai. Kiekvienam atrodys, kad gauna per mažai, o atiduoda per daug. Mažiau skaičiuokite ir laimė padvigubės dėl pagerėjusių santykių.

MERGELĖ

Diena bus gana prieštaringa. Bet kokioje situacijoje pasistenkite išlikti ramūs ir orūs. Geri jausmai, meilė, nuoširdus dalijimasis, atjauta grįš jums tuo pačiu.

SVARSTYKLĖS

Ši diena gali paskatinti labiau domėtis sveikata, higiena ir darbo sauga. Savo pašnekovams galite padaryti gerą įspūdį tiek savo išvaizda, tiek išprusimu.

SKORPIONAS

Šiandien sėkmę žada ugdymo, meilės, sekso, sporto, reklamos sritys. Nestokosite kūrybinės ugnelės, šmaikštumo. Lengviau nei įprastai flirtuosite, bendrausite.

ŠAULYS

Tikriausiai stengsitės įtraukti artimuosius į dalyvavimą, sprendžiant įvairias šeimines problemas. Pasistenkite tai pritaikyti ir darbe, ypač jei norite geriau sutarti su kolegomis bei imtis reformų.

OŽIARAGIS

Šiandien sėkmė didele dalimi priklausys nuo jūsų iškalbos, žinių ir bendravimo įgūdžių. Gali tekti daugiau bendrauti ir su giminėmis, kaimynais. Svarbu būti tolerantiškiems kitokiai nuomonei.

VANDENIS

Nebloga diena įvairioms veikloms. Tiktų aiškintis komercinius, dalykinius, verslo, turto ir kitus aktualius jums klausimus. Tai turėtų atnešti pastebimų rezultatų.

ŽUVYS

Nebloga diena tiems, kurie mėgsta spręsti galvosūkius, gilintis į sudėtingą literatūrą, painias paslaptis, naršyti po interneto „užkaborius“. Jeigu trokštate romantikos, tik nusiteikite jai ir prisiliesite prie paslaptingos meilės energijos.

Susiję straipsniai


Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.