HOROSKOPAS spalio 9-ajai, šeštadieniui

Horoskopas

Kviečiame praskleisti paslapties šydą ir paskaityti, ką Jums pranašauja šiandienos horoskopas.

AVINAS

Sustiprės seksualinis potraukis, dėmesys okultiniams, slaptiems reikalams. Galbūt atsiras proga pasipelnyti iš ypatingo pomėgio ar sugebėjimo. Raskite laiko pabūti su savimi, pamąstyti apie ateitį, pasimokyti.

JAUTIS

Jeigu norite malonios dienos, svarbiausia yra gebėti derinti savo ir kitų poreikius. Kiekviename žmoguje mokėkite vertinti tai, kuo jis yra savitas ir nereikalaukite, kad iš esmės pasikeistų.

DVYNIAI

Regis, būsite nusiteikę triūsti namuose, sodyboje, šį tą paremontuoti, modernizuoti. Tuo pačiu augs poreikis sportuoti, puoselėti savo kūną ir sielą. Tikriausiai atsiras kam gydyti ir jūsų širdies žaizdas, tačiau ši gyvenimo pusė dar gana nenuspėjama.

VĖŽYS

Atrodysite geranoriškai nusiteikę, nors viduje virs prieštaringos emocijos. Galite tikėtis mielų siurprizų iš vaikų, gerbėjų, tačiau nebūtinai pavyks iš tikrųjų tuo mėgautis. Galbūt meilę, šilumą siūlo ne tas asmuo, iš kurio jos laukiate.

LIŪTAS

Regis, jums šiandien pavyks ir namuose, sode, kaime gerai paplušėti, ir su artimais žmonėmis šauniai pasibūti, prisibendrauti. Vakaras žada pramogų, romantikos.

MERGELĖ

Tikriausiai jums nepavyks išsisukti nuo intensyvaus bendravimo su kaimynais, giminaičiais. Laimei, jis bus gana pozityvus. Išgirsite puikių patarimų, kuriais galėsite pasinaudoti savo buityje ar net versle.

SVARSTYKLĖS

Tikėtina, kad imsitės turtinių, nuomos reikalų tvarkymo, gausesnio apsipirkimo. Seksis gerinti gyvenimo sąlygas. Smagu bus ir tiesiog pasilepinti žemiškais gyvenimo malonumais bei pasimokyti, panaršyti po informacijos marias.

SKORPIONAS

Šiandien pravartu pasimankštinti, skaniai pavalgyti, semtis informacijos, žinių, eksperimentuoti virtuvėje. Derėtų pasigilinti į kaimynų, draugų, o ypač savo vaikų problemas bei interesus.

ŠAULYS

Šiandien pravartu atsipalaiduoti, daugiau ilsėtis, kaupti jėgas darbo savaitei. Slapta informacija gali jums atskleisti tam tikrą nesuvoktą prasmę. Gali labiau pasireikšti jūsų meninis talentas, intuicija, romantiškumas, meilės troškulys.

OŽIARAGIS

Būsite nusiteikę dalyvauti renginiuose, susibūrimuose. Su kitų pagalba galite mėginti spręsti rimtą problemą, bet jie į tai pažvelgs pro pirštus. Turbūt šis vakaras ir neturėtų būti skirtas tokiems reikalams, nes derėtų vengti šurmulio ir saugotis infekcijų.

VANDENIS

Ši diena gali būti pozityvi, jeigu neturite per didelių norų ir ambicijų. Šį vakarą galite įsimylėti, užmegzti draugystės ryšį ar atnaujinti santykius su tuo, kurį dar neseniai mylėjote.

ŽUVYS

Gali būti, kad sutiksite svarbų asmenį, kuris pretenduos į sąjungininkus, draugus ar gerbėjus. Arba gausite mielą žinutę iš toli esančio pažįstamo. Regis, jums patiks reikštis socialiniuose tinkluose.

Susiję straipsniai


Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *