HOROSKOPAS spalio 7-ajai, ketvirtadieniui

Horoskopas

Kviečiame praskleisti paslapties šydą ir paskaityti, ką Jums pranašauja šiandienos horoskopas.

AVINAS

Jūsų šiandieninė sėkmė labai priklausys nuo kitų žmonių nusiteikimo, palankumo. Gali suaktyvėti jūsų konkurentai ir priešai. Kita vertus, ir patys būsite kaprizingi, nepatikimi, todėl kitiems su jumis bus nelengva.

JAUTIS

Regis, kils ūpas visur daryti tvarką, pradedant nuo savęs – daug dėmesio skirsite higienai, drabužiams, mitybai. Galbūt kursite ateities planus, kuriuose bus skelbiamas atsisveikinimas su žalingais įpročiais.

DVYNIAI

Būsite kūrybingi ir veiklūs. Aštrokų emocijų suteiks aplinkiniai bei nepaklusnūs vaikai. Tačiau humoro jausmas ir asmeninis patrauklumas gelbės jus visose situacijose.

VĖŽYS

Regis, gautas pasiūlymas ar nauja pradžia jums suteiks neblogų vilčių. Tačiau pavydūs kolegos, pažįstami gali mėginti pakenkti, sumenkinti jūsų autoritetą. Galbūt sunerimsite, kad prisiėmėte per daug ar per sunkių įsipareigojimų, o trauktis nėra kur.

LIŪTAS

Visomis priemonėmis stengsitės apginti savo planą, sumanymą. Stenkitės neįsižeisti ir nekerštauti, jeigu jums nepritars. Būkite itin atsargūs kelyje. Saugokitės traumų, ugnies. Vakare niekur nebelakstykite, likite su šeima jaukiuose namuose.

MERGELĖ

Komercinius ir prekybinius sandorius šiandien sudarinėkite itin apdairiai. Turite būti tikri dėl to, ką darote. Venkite patikėti kitiems tuos darbus, kuriuos galite atlikti patys, ypač jei jie sudėtingi, atsakingi.

SVARSTYKLĖS

Gali pasireikšti ne pačios maloniausios jūsų charakterio savybės. Verčiau neliekite pavydo, pykčio ir neprovokuokite nemalonių pokalbių bei incidentų.

SKORPIONAS

Vidinės arba išorinės kliūtys šiandien neleis veikti laisvai bei greitai, nors ir patirsite tokį spaudimą. Būkite atidūs, kad neįsiveltumėte į nelegalias aferas, intrigas.

ŠAULYS

Šiandien nesitikėkite didelių stebuklų. Kiek atiduosite, tiek ir gausite. Gal net šiek tiek mažiau. Galimas pokalbis ar įvykis, pakeisiantis kai kuriuos jūsų planus. Galbūt padaugės vilčių, susijusių su meile ar lyderyste.

OŽIARAGIS

Gana įtempta diena. Galite padaryti profesinę klaidą, o tai neigiamai paveiktų ir prestižą, ir kišenę. Nieko gero nelaimėsite, jei būsite linkę kelti nepagrįstas pretenzijas.

VANDENIS

Galite susidurti su etine ar teisine dilema. Informacija, kurią gausite, gali pasirodyti labai prieštaringa. Vargu ar ji jums padės. Stenkitės protingais būdais pasipriešinti spaudimui, būkite objektyvūs.

ŽUVYS

Tai, ką neseniai labai vertinote, staiga gali pavirsti niekuo, o požiūris labai pasikeisti. Galbūt kils ūpas į kažką investuoti ar kitaip finansiškai įsipareigoti, o gal net keisti gyvenamąją vietą, veiklą.

Susiję straipsniai


Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *