HOROSKOPAS spalio 3-iajai, sekmadieniui

Horoskopas

Kviečiame praskleisti paslapties šydą ir paskaityti, ką Jums pranašauja šiandienos horoskopas.

AVINAS

Aktyvi diena. Galbūt imsitės aktyvios veiklos namų ūkyje ar sodyboje. Artimieji bei draugai veikiausiai jums patars ir padės. Geras metas įvaizdžio tobulinimui, sveikatos profilaktikai.

JAUTIS

Tikriausiai jus sups draugiška aplinka. Ši diena gali atnešti meilės išgyvenimų. Turėtumėte pasijusti geidžiami, mylimi. Nusimato pasimatymas, intriguojamas flirtas. Nuo pavojų saugokite savo atžalas.

DVYNIAI

Diena žada šeiminę palaimą. Tikriausiai labiau suartėsite su vaikais, artimaisiais. Bet kuriuo atveju, verta stengtis. Verčiau neieškokite nuotykių už namų sienų.

VĖŽYS

Ši diena žada įvairių kontaktų, turbūt sulauksite laiškų, telefoninių skambučių, svečių ar patys vyksite viešnagėn. Tikėtina, kad su giminaičiais pasikalbėsite tomis temomis, kurios seniai neduoda ramybės. Gera diena ir pasimokyti.

LIŪTAS

Kils noras puošti ir dailinti savo aplinką. Pasižymėsite geru skoniu, meniniu suvokimu, todėl visa, ko imsitės, bus prasminga. Be to, galite sulaukti tiek dėmesio iš dominančio žmogaus, kad užsimirš visos skriaudos.

MERGELĖ

Gali būti, kad ši diena iškels į paviršių tai, kas slypėjo nežinioje, taps aiškiau, ko turite siekti, į ką orientuotis. Gali pavykti išsiaiškinti emocinę, jausminę dilemą, rasti reikiamos informacijos.

SVARSTYKLĖS

Būkite tolerantiški, nuoširdūs stebėtojai, o ne veikėjai, ir išvengsite nereikalingų emocinių ekscesų, nesusipratimų. Pasirūpinkite sveikata, grožiu, augintiniais.

SKORPIONAS

Diena bus gana šauni, jeigu praleisite ją su mielais širdžiai draugais, artimaisiais malonioje jums aplinkoje. Mažiau kalbėkite apie pinigus ir savo kasdienius rūpesčius, o daugiau klausykitės kitų žmonių.

ŠAULYS

Ši diena bus skirta ne vien atsipalaidavimui, nes nusimato pokalbiai rimtomis temomis. Tačiau pramogoms skirtas laikas bus malonus. Tikėtinas įdomus susitikimas.

OŽIARAGIS

Ši diena turėtų būti nebloga, nuotaikinga, jeigu sugebėsite pasimėgauti meilės bei kitais nedideliais gyvenimo malonumais, pakeisti aplinką, praplėsti akiratį.

VANDENIS

Vykdykite finansinius ir kitokius įsipareigojimus, neįstumkite į keblią padėtį savo draugų ar šeimos narių. Neblogai pasijusite, jei turėsite progą kur nors toliau išvykti, pakeisti aplinką.

ŽUVYS

Sulauksite neblogų pasiūlymų, bet pasitikslinkite dėl jų realumo ir legalumo. Pravartu susitikti su bendraminčiais, mėginti atnaujinti svarbius ryšius, buvusią draugystę, partnerystę ar meilės romaną.

Susiję straipsniai


Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.