HOROSKOPAS spalio 17-ajai, sekmadieniui

Horoskopas

Kviečiame praskleisti paslapties šydą ir paskaityti, ką Jums pranašauja šiandienos horoskopas.

AVINAS

Šiandien jums stigs energijos, pasireikš keistas išsiblaškymas, plauksite pasroviui, nesukdami sau galvos dėl to, kas vyksta už jūsų namų sienų. Apribokite bendravimą, saugokitės infekcijų, apsinuodijimo.

JAUTIS

Šiandien būsite nusiteikę bendrauti, reikštis socialiniuose tinkluose. Galvokite, ką viešinate, kad nepakenktumėte savo reputacijai. Kiti žmonės jums gali būti ne tokie draugiški, kokie sau atrodote jūs.

DVYNIAI

Kaip dažniausiai būna, jūsų norai viršys galimybes. Problema ta, kad niekaip nenorėsite su tuo susitaikyti ir palikti jų nerealizuotų. Dėl to gali kilti pasekmių, nuostolių. Apdairiau elkitės su dokumentais, pasiskolintais daiktais.

VĖŽYS

Būsite nusiteikę prasiblaškyti toliau nuo namų, aplankyti parodą, renginį arba naršyti po interneto platybes. Lengva sukomplikuoti santykius, jeigu susidūrus skirtingiems požiūriams, tas skirtingumas bus priimamas kaip priešiškumas.

LIŪTAS

Troškimas sudominti ar išlaikyti patinkantį asmenį skatins išlaidauti. Ir vis tiek nebūtinai jam įtiksite. O jeigu mėginsite ką nors aiškintis ar tartis dėl finansinių atsiskaitymų už paslaugas, stenkitės neapsigauti, susirinkite rinkos informaciją.

MERGELĖ

Šiandien jums labai norėsis bendrauti, nepakęsite vienatvės. Tačiau neverta tikėtis, kad viskas vyks sklandžiai, harmoningai. Dėl apkalbų ar išsisukinėjimų, skonių ar požiūrių skirtumo kils nemalonių nesutarimų arba išaugs tylaus priešiškumo siena.

SVARSTYKLĖS

Prieš keldami kitiems didelius reikalavimus, juos kritikuodami, pažvelkite į save – ar patys neturite trūkumų ir nesate niekam pakenkę. Su šeima nepasitarus įsigyti brangūs pirkiniai gali paskatinti rimtą konfliktą.

SKORPIONAS

Šiandien itin aktualūs bus su meile, kūryba, vaikais susiję reikalai. Kažkokie santykiai ar pasiūlymai vers apsispręsti, rinktis. Sunku bus atsisakyti tam tikros avantiūros, nors ir baugins galimos kliūtys ar pasekmės.

ŠAULYS

Šiandien reikės pasistengti suderinti dvasinius ir praktinius arba šeimos ir draugų interesus. Galbūt teks reikalauti, kad būtų vykdomi kažkokie susitarimai, apmokama už atliktas paslaugas, prekes.

OŽIARAGIS

Tikriausiai turėsite reikalų su tais, kurie teikia paslaugas, pristato prekes ar pan. Galbūt pyksite dėl nekokybiškai atlikto darbo ar brokuotos prekės. Arba patys sulauksite panašių priekaištų.

VANDENIS

Šiandien daug galvosite apie nuosavybės, gerovės, gyvenamosios vietos ir šiaip materialinius, piniginius klausimus. Galbūt nusipirksite techninę prekę ar ką nors priduosite taisymui, pardavimui. Užsisakydami internetu, galite susidurti su sukčiais.

ŽUVYS

Regis, jums stigs veiklumo, iniciatyvos, nesinorės niekur skubėti, dėl nieko stengtis. Negarbingos finansinės avantiūros, apgaulės gali išaiškėti ir atnešti pasekmių.

Susiję straipsniai


Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.