HOROSKOPAS spalio 15-ajai, penktadieniui

Horoskopas

Kviečiame praskleisti paslapties šydą ir paskaityti, ką Jums pranašauja šiandienos horoskopas.

AVINAS

Profesinėje veikloje galimi pasikeitimai į gerąją pusę. Palankus metas sudaryti sutartis, įsilieti į kolektyvinę ar visuomeninę veiklą, kokį nors judėjimą, demonstruoti organizacinius sugebėjimus, telkti bendraminčius.

JAUTIS

Įvairių rūpesčių kupina diena. Tuo pačiu metu kažkas nepaprastai džiugins, jaudins, o kažkas kels išgyvenimus, nerimą. Svarbu nuosekliai susiplanuoti dienotvarkę ir jos laikytis.

DVYNIAI

Šiandien viskas turėtų klostytis beveik taip, kaip pageidaujate. Galbūt gausite svarbią žinutę iš užsienio ar oficialios įstaigos. Gerai seksis mokslai, publikavimo reikalai. Galimas pasiūlymas, susijęs su kelione, karjera.

VĖŽYS

Gali išsispręsti skolų, kreditavimo klausimas arba kaip tik susidursite su augančia įtampa finansų srityje ir teks ieškoti sprendimo. Jeigu ieškote rėmėjų naujam projektui, jų rasite.

LIŪTAS

Iš partnerių, gerbėjų, simpatijų galite sulaukti įdomių pasiūlymų. Sugebėjimas dalintis, suprasti bus didelė vertybė. Galite rasti draugiją, kuri prisidės prie jūsų sumanymų įgyvendinimo.

MERGELĖ

Aktualūs bus sveikatos ir darbo klausimai. Pats metas pasirūpinti savo profesiniu tobulėjimu, kelti kvalifikaciją, mokytis naujų dalykų. Regis, užsitarnausite didesnį vadovų palankumą. Galite nuspręsti išsitirti sveikatą.

SVARSTYKLĖS

Tikėtini kūrybiniai ir kitokie laimėjimai, naujos meilės viltys. Nemažai gerų dalykų galite išmokti iš mylimų žmonių ir netgi iš savo atžalų.

SKORPIONAS

Mintys daugiausiai suksis apie šeimą, namus, pinigus. Galite išleisti pinigų, kad įtiktumėte mylimam žmogui, patenkintumėte artimųjų poreikius, pagerintumėte savo gyvenamąją ar darbo aplinką.

ŠAULYS

Neblogai spręsis reikalai, susiję su logistika, reklama, žiniasklaida, mokslu. Padaugės draugiškų kontaktų, sutarimo su aplinkiniais, išgirsite jums palankių naujienų.

OŽIARAGIS

Jeigu rimtai pasistengsite, šiandien jums turėtų pavykti atgauti skolą, išsireikalauti uždirbtus, pažadėtus pinigus. Galbūt pavyks sudaryti planuotą dalykinę sutartį, rasti puikų uždarbio šaltinį.

VANDENIS

Galite daug nuveikti ir daug laimėti, nes nesiblaškysite, veiksite žinodami, ko norite. Tikėtinos neblogos permainos tose srityse, kuriose buvo didžiausi trikdžiai ar labiausiai troškote teisingumo.

ŽUVYS

Šiandien verta pasikliauti įžvalga. Turėtų išsisklaidyti susikurtos iliuzijos arba sustiprėti pasitikėjimas, jei iki šiol skendote abejonėse. Regis, puikiai seksis meninė kūryba, medicininis, socialinis ar detektyvinis darbas.

Susiję straipsniai


Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.