HOROSKOPAS spalio 12-ai, antradieniui

Horoskopas

Kviečiame praskleisti paslapties šydą ir paskaityti, ką Jums pranašauja šiandienos horoskopas.

AVINAS

Neturėsite progos atsipūsti nuo darbų. Padidės konkurencija ir aplinkinių reiklumas, kuris gali netgi žeisti. Tačiau jei sugebėsite profesionaliai dirbti ir tinkamai bendrauti, tai nutiesite sau sėkmės takelį.

JAUTIS

Šiandien galvosite apie perspektyvas, ateities planus. Tuo pačiu ir kasdieninių pareigų našta neatrodys sunki, noriai imsitės įvairių darbų, reikalų. Palanku parodyti naujų iniciatyvų, jeigu žinote, ko norite.

DVYNIAI

Finansinių ir seksualinių nesklandumų galite išvengti, jeigu patys jų neprovokuosite. Harmonijos nesitikėkite, jei pagundos visgi svarbesnės už ramybę ir stabilumą. Laiku atlikite būtinas verslo, finansines operacijas.

VĖŽYS

Nors diena atrodys sėkminga, būkite atsargūs kalbėdami – kai kurie jūsų pasisakymai gali atnešti netikėtų pasekmių. Tvarkydami kažkokius reikalus, veldamiesi į santykius, galite rimtai įsipareigoti.

LIŪTAS

Darbo krūvis nemažėja ir tai kelia įtampą. Kaip atgaivos po sunkių darbų galite trokšti meilės ir romantikos. Daugiau dėmesio skirkite sveikatai, mitybai, sportui.

MERGELĖ

Šiandien nusimato bendri reikalai su žmonėmis, kurie jums daug reiškia arba reiškė. Sustiprės jūsų jausmingumas. Būsite linkę pasiduoti meilės pagundoms, nors jausite, kad tai gali nemažai kainuoti.

SVARSTYKLĖS

Niekur nedings problemos, susijusios su pinigais, buitimi, artimais santykiais, tačiau stiprės suvokimas, kaip jas išspręsti. Gali atsirasti proga papildomai užsidirbti arba susidoroti su tam tikra šeimos narių inercija.

SKORPIONAS

Ši diena panardins jus į svetimus rūpesčius. Daug kam reikės jūsų patarimo, pagalbos. Nepamirškite ir savęs. Įsiklausykite į vidinį balsą ir susivokite, ko jums patiems reikia. Stenkitės suprantamai pasiaiškinti kitiems dėl savo pasirinkimo.

ŠAULYS

Šiandien jums seksis papildomai užsidirbti arba kažką įsigyti palankiomis sąlygomis. Jei tai aktualu, tai nevenkite susitvarkyti nuosavybės dokumentų, pasirašyti komercinių, tiekimo, nuomos sutarčių.

OŽIARAGIS

Būsite veiklūs, originalūs, tačiau galbūt susidursite su keistomis nuostatomis ir reikalavimais. Šioje situacijoje galite pasiekti daugiau, nei manote. Tereikia deramos pagarbos pašnekovams.

VANDENIS

Šiandien pirmiausia pasirūpinkite savo ir kitų saugumu bei sveikata, nepervarkite. Neapsikraukite svetimomis problemomis, ypač jei jums ir patiems nesaldu. Jeigu aktualu, nevenkite kreiptis į sveikatos, socialines, labdaros institucijas.

ŽUVYS

Šiandien tikėtini pokalbiai su senais ir naujais pažįstamais. Gali būti, kad dėl kažko svarbaus tarsitės, numatysite bendrą planą. Be to, galite išgirsti neblogų pasiūlymų iš draugų.

Susiję straipsniai


Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *