HOROSKOPAS spalio 11-ajai, pirmadieniui

Horoskopas

Kviečiame praskleisti paslapties šydą ir paskaityti, ką Jums pranašauja šiandienos horoskopas.

AVINAS

Būsite pakankamai pastebimi ir vertinami, tačiau jums norėsis dar daugiau naudos, pagarbos. Galbūt gausite neblogą finansinį pasiūlymą arba sugebėsite naudingai eksploatuoti kitus.

JAUTIS

Jeigu nesipriešinsite įvykių tėkmei, galite patirti pikantišką nuotykį. Tačiau pinigai slyste slys iš kišenės. Pasiseks, jeigu kažkas jums grąžins skolą, parems finansiškai ar pasiūlys ką nors abipusiai naudinga.

DVYNIAI

Norėsis aktyviau veikti profesijos srityje, versle. Tačiau teks paisyti kitų žmonių interesų ir nustatytų taisyklių. Klausimų gali kilti dėl asmeninių santykių, konkurencijos arba dėl finansų, mokesčių.

VĖŽYS

Darbe galimos reformos, naujovės. Gerai apsvarsčius, viską įvertinus, šiandien galima priimti puikius dalykinius sprendimus. Galite sudaryti naudingą sutartį, pagerinti savo įvaizdį.

LIŪTAS

Tikriausiai energetinis fonas šiek tiek pasikeis, taps lengviau dirbti, bendrauti ir kreipti reikalus norima linkme. Regis, panorėsite išbandyti savo jėgas, populiarumą. Jaudinamų įspūdžių galbūt suteiks meilės ar aistros objektas.

MERGELĖ

Užplūs prieštaringos mintys bei nuotaikos. Būsite linkę daug dirbti, kad negalvotumėte apie asmenines problemas. Vakare skirkite kuo daugiau malonaus dėmesio mylimam žmogui, vaikams.

SVARSTYKLĖS

Šiandien puikiai susivoksite įvairiose situacijose ir gebėsite susitarti dėl aktualių jums dalykų, gauti informacijos. Jeigu kyla kliūčių, nevenkite pasikalbėti su reikalus paveikti galinčiu asmeniu, rėmėjais.

SKORPIONAS

Regis, pajusite įkvėpimą imtis naujų darbų, verslo sumanymų, įsigyti madingų daiktų. Galimas pasiūlymas dėl geresnio darbo, būsto, nuomos ar pan.

ŠAULYS

Ši diena turėtų būti gana įdomi. Jus prisimins seni draugai, galite užmegzti reikšmingą pažintį, sulaukti reikalingos pagalbos arba rimtų pažadų, padrąsinimų. Turėkite omenyje, kad tarpusavio susitarimai jus įpareigos.

OŽIARAGIS

Norėsis atsipalaiduoti, nieko neveikti, tačiau to padaryti nepavyks – atsiras įvairių rimtų reikalų, rūpesčių. Tikriausiai bus sunku aukoti bet kokius savo interesus, prisitaikyti, nusileisti.

VANDENIS

Regis, stengsitės kontroliuoti situaciją ir kitus žmones, spausti save ir juos aktyvesnei veiklai. Taigi, iki vakaro nuveikto darbo rezultatai jau turėtų džiuginti, bet mylimam žmogui jūsų dėmesio gali pristigti.

ŽUVYS

Būsite gana praktiški, racionaliai mąstantys, organizuoti, bet tuo pačiu stengsitės aprėpti ir gauti daugiau nei įmanoma. Galite sulaukti siūlymo keisti darbo vietą, metodus, imtis neatidėliotinų reformų.

Susiję straipsniai


Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *